Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Yönetici Nedir - Soru Cevap

Kadın Yönetici Nedir

Kadın olmak kadın olarak çalışmak her toplumda özgür olarak çalışmak ve gerçekten kadınlara önem ve değer veren bir toplum çok nadir de olsa var. Ancak tam tersi olarak da kadınlara pek özgürlük vermeyen ve kısıtlanan toplumlarda günümüzde var. Ve bunların için de en çok da kadın yönetici nedir yada kadın yönetici görmek biraz zor olur.

Bir de bir iş yerinde çalışan kadınlar ve yöneticisi de kadın ise şöyle bir durum var. Ve özellikle bu durum daha çok yaşanan bir durum. Özellikle kadın yönetici nedir diye sorduğumuzda kadın bir yönetici olup da onun emri altında çalışan kadınlar olduğu zaman daha bir kıskançlık gibi bir durum çıkıyor kadınlarda. Özellikle filmlerde gördüğümüz bu durum gerçekte de yaşanıyor ve bu durum meydana geliyor. Tabi nadir olarak ortaya çıkan bir durum bu her zaman karşımıza çıkmıyor veya denk gelmiyoruz. Ve ya duymuyoruz. Daha çok nadir ve televizyonda filmlerde ve dizilerde gördüğümüz bir durum oluyor. Ancak kafamıza aklımıza takılmıyor da değil. Birde kadın yöneticiler bir ekibe katıldığında ve yönetici olduklarında o ekip o kadını yöneticiyi pek kabul etmezler ister erkek olsun ister kadın bayan olsun sonradan gelen ve yönetici konumunda ki kişiye pek kabul etmezler.

Aslına bakarsanız bu kadın yönetici nedir diye sormamın sebebi aslında yakın zamanda izlediğim bir belgesel de bu konuya değinmişlerdi. VE orada gördüğümde de düşünmeye ve nasıl bir ekip tarafından kabul görmediklerini yada kadın yönetici ile erkek yönetici arasında ne gibi bir fark oluşur diye sormak ve açıklamak ve biraz da kendime göre yorumlamak ve düşünmek istediğimden dolayı bu konuya değinmek ve açıklamak istedim.Kadın Yönetici Nedir - Yorum Soru Turka 21 Eylül 2020 21 Eylül 2020 — 14:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular