Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadına Soru Sor Oyunu - Soru Cevap

Kadına Soru Sor Oyunu

Sevdiği aşık olduğu bir kadına bir erkeğin en iyi yaklaşımı bana göre onun hakkında bilgiler edinmesidir neyi sevip neyi sevmediğini öğrenmesidir. Bunu da en güzel bence kadına soru sor oyunu oynayarak elde edebilir cevapları.

Çünkü bir kadına sorular sorarak onun hakkında bilgi edinebilirsin neyi sevip neyi sevmediğini nelerden hoşlandığını neleri sevdiğini çok iyi bulabiliriz. Ancak direk sorarak da bu cevaplara erişemeyiz bunun için en iyi yöntem bence kadına soru sor oyunu oynarak sevdiğimiz kadınlar hakkında bir şeyler öğrenebiliriz. Çocuk iken sevdiğimiz yada hoşlandığımız kızlardan bir şeyler öğrenebilmek için yada açılabilmek için önce oyun oynanırdı bu da ona benzer bir şey ve bu kadar kolay aslında ve gayet rahat açılmamızı sağlar ve bizim için de iyi olur. Çünkü hem oyun oynayarak onu daha yakından tanımış oluruz hem de neleri sevip sevmediğini öğrenmiş oluruz bu açıdan gerçekten güzel bir şey ve bunun için de güzel bir yöntem.Bu da aslında benim aklıma gelmedi tabi eskiden oku zamanında yapan arkadaşlar vardır bende yaptım ama büyüdükçe bazı şeyleri unuttuk ve buda benim unuttuğum bir şeydi.

Ancak yakın zamanda nette gezer iken bir forum sitesinde görmüştüm ve okuyunca gerçekten eskiden yapmış olduğumuz yada oynadığımız oyun aklıma geldi ve gerçekten mantıklı ve sevdiğin yada hoşlandığın bayana açılma sanşını yakalayabilmek için mantıklı bir yöntem gibi geldi bu kadına soru sor oyunu oynamak gerçekten güzel bir fikir gibi geldi. Ve bende burada paylaşmak ve en azından düşüncemi açıklamak istedim.Kadına Soru Sor Oyunu - Yorum Soru Turka 18 Aralık 2020 18 Aralık 2020 — 14:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular