Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadının Anlamı Nedir - Soru Cevap

Kadının Anlamı Nedir

Kadın olarak ne zaman kendimiz hakkında konuşsak o zaman işte kendimizi över kendi iyi taraflarımızı vurgular ve bunları söyleriz. Ama her insan gibi erkek veya kadın fark etmez bizim de iyi ve kötü taraflarımız vardır. İşte bunun için de kadının anlamı nedir buna bakmak daha derinden anlamına bakmak önemlidir.

Kadın kelimesi aynı zamanda bir kızı yetişkin olma duruma geçişi de ifade eder. İnsanlık tarih boyunca birçok toplumda kadınların faaliyetlerini ve fırsatlarını tanımlamış ve sınıflandırmıştır. Ve birçok yerde cinsiyet ayrımcılığı olsa da eski zamanlarda olmuş olsa da artık kadınların daha çok önde olmasını ve daha çok kendilerini belli etmesi ve birçok yerde artık kadınlara da yer verilmesi bunun anlamı iste kadının anlamı nedir bunu anlamış olmak ve bunun değerini bilmiş olmaktan geçer bence.

Kadının anlamına baktığımızda bizim kadın olarak hayatımızda kendimiz adına yapmış olduklarımız ailelerimiz eşlerimiz tarafından saygı görüp onların mutluluğu evimiz ailemiz için çabaladığımız ve onlara ne kadar saygı gösterdiğimiz için biraz da onlar tarafından yani ailemiz tarafından bizim de kadının anlamı nedir bunu biraz anlamaları ve bize biraz sevgi ve saygı görmek isteriz. Ve bunun için de bu ilanı açmak istedim.Kadının Anlamı Nedir - Yorum Soru Turka 22 Ekim 2020 22 Ekim 2020 — 11:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular