Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadının Görevi Nedir - Soru Cevap

Kadının Görevi Nedir

Bir kadının ailesine kocasına çocuğuna karşı görevleri vardır. Bunun için önce kadının görevi nedir bunlara bakmak ve bende bir kadın olarak bunları yazmak ve sizinle paylaşmak istedim. Bir kadın ailesine eşine olarak ve ya çocuklarına karşı bazı sorumlukları ve yapması gerekenler vardır.

Öncellikle konuya başlamadan önce bir kadının görevi nedir bunlara bakmak ve anlamak önemlidir diye düşünüyorum. Öncellikle evdeki huzuru ve mutluluğu memnuniyeti sağlamak kadının görevidir. Özellikle huysuz yada her konudan tartışma yaratmamak ve bunları yeterli olanla yetinmesini bilerek eşini ailesinden evinden uzaklaştırmaktan kaçınmalı. Daha sonra kocasına evine karşı ailesine karşı sadık olmalı. Evini temiz tutmalı temizliğin önemini çocuklarına da öğretmeli. Ve her şeyden önemlisi eşini bir yere gönderir iken olsun yada evde olsun temiz tutmalı pis bir evde yada dağınık bir evde insan daha çok huzursuz olur. Evde bir düzen olmalı örneğin yemek yeme saati ailecek yenen yemek daha güzel olur ve ya uyku saatleri her şey bir düzen için de olmalı ki kadın görevini tam olarak yapmalı. Her şeyden önemlisi ailesine eşine çocuklarına karşı saygılı ve dürüst olmalı. Eskiden beri bir söz var her başarılı erkeğin ardında bir kadın vardır.

Yani bir kadının görevi nedir ve bunları güzel bir şekilde ve hakkıyla yaparsa ailesini mutlu huzurlu eder ve bu o kadın için hayatta ki her şey olur. Çünkü ailenin eşinin mutluluğu kendi mutluluğu olur. Hayat yardımlaşmadan ve paylaşmaktan geçer. Birbirini anladıktan sonra ve eşine her konuda destek ve yardım ettikten sonra bir kadın için daha önemli yada ailesinden öncelikli olan bir şey yada bir durum yoktur.Kadının Görevi Nedir - Yorum Soru Turka 11 Ekim 2020 11 Ekim 2020 — 12:00
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular