Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadınlar Günü Nedir - Soru Cevap

Kadınlar Günü Nedir

Kadınlar günü önemi ve anlamı aslında biz kadınlar için çok önemli. Ama dünya çapında bile kutlanan bu günün anlamını değerini bilmeyen anlamayan bir çok kişi var. Özellikle bunlardan bir tanesi de kadınlar günü nedir anlamını bilmeyen veya ne ifade ettiğini bilmeyen bir çok kişi olduğunu düşünüyorum.

Biz kadınlar bile tam olarak haklarımızı özgürlüklerimizi eşitliklerimizi bilmiyoruz. Ve bize armağan edilen bu günün bizim için armağan edilmesini yada ilan edilmesini biz bile tam olarak anlamını bilmiyoruz. İşte bunun için de kadınlar günü nedir bunu tam olarak anlamak ve değerini bilmek ve eşitliklerimizi ve haklarımızı bilmek önemli. Bir bayan olarak bunun değerini bilmeliyiz ki yada bu özel günün anlamını bilmeliyiz. İşte bu yüzden bu ilanı açmak ve sizinle paylaşmak istedim. Bazı gelişmiş ülkeler bu günün önemini bilse de ve bu özel günde etkinlik ve projeler yapsalar da diğer gelişmemiş ülkelerde kadınlara pek önem ve hak ve özgürlüklerine önem ve değer vermiyor ve bu günün önemini değerini bilmiyorlar.

İşte bunun için de bu günde biz kadınlara biraz hatırlamak aslında bir hayat boyunca annelerimiz kız kardeşlerimiz eşimize karşı daha anlayışlı ve onların haklarını özgürlüklerine saygı duymak kadınlara saygı duymak önemli. Ancak bunu tüm dünyaya bildirmek ve bu özel günün anlamını ve önemini bildirmek önemli diye düşünüyorum. Bu yüzden de kadınlar günü nedir açıklamak ve en azından kendi düşüncelerimle biraz olsun size açıklamak istedim.Kadınlar Günü Nedir - Yorum Soru Turka 12 Ekim 2020 12 Ekim 2020 — 12:17
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular