Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadınlar Hakkında Soru - Soru Cevap

Kadınlar Hakkında Soru

Kadınlar özellikle sorular hakkında yada kendi hakkında ki sorulara cevap vermekten kaçınırlar merak gibi bir yapıları olsa da ne kadar kadınlar hakkında soru sormaya gelince biraz olsun bakınca bu tür sorulara cevap vermekten kaçınıyorlar.

İşte ben de bunun için de kadınlar hakkında soru sormak yada sorulara cevap vermek aslında bizim için de oldukça önemlidir. Ancak baktığımızda soru sormak yada verilen sorulara cevap vermek gerçekten zor oluyor özellikle bayanlar için bunun için de kadınlara kendi hakkında soru sormaktan kaçınmak gerekir. Kadınlar narin yapıda çok ince düşünen ve herşeye daha ayrıntılı düşünür erkeklere göre daha ayrıntılı bir şekilde düşünürüz. İşte bunun için de bende en azından kadınlara sorulan özellikle kadınlar hakkında sorulan sorulara biraz olsun kendimce cevap vermek istedim. Bende bir kadın bayan olarak aslında soru sorulunca pek cevap vermem özellikle kendim ile ilgili olan sorulara bazen kaçamak cevaplar veririz. Bu da demek oluyor ki herkes bazı durumlarda içini açmak içinde kileri yada düşündüklerini başkalarına söylemek istemez.

İşte bende bunun için de kadınlar hakkında soru sormak veya sorulan sorulara hakkında en azından kendi düşüncelerimi söylemek ve bahsetmek istediğim için bu konuyu konuşmak istedim. Bunun için de buraya ilan açarak en azından düşüncelerimi paylaşabileceğim bir yer bulduğum için burada kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim.Kadınlar Hakkında Soru - Yorum Soru Turka 23 Aralık 2020 23 Aralık 2020 — 12:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular