Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadınlar Soruları Sevmez - Soru Cevap

Kadınlar Soruları Sevmez

Kadınlar soru sormaktan hoşlanır ama özellikle kendi ile ilgili sorulara cevap vermeyi pek sevmez. İşte bu konuda kadınlar soruları sevmez ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak ve kadınlar soru sormaktan özellikle bir konuda merak ettikleri soruya cevap almak için uğraşırlar ve cevap verilmesini ister veya sorar.

Ancak bir de bunun tam tersi var. Ne kadar soru sormaktan mutlu olsa ve sevse de bunu özellikle kadınlar bu konuda ters düştüğü bir şey varsa da kadınlar soruları sevmez kendine sorulduğu soruları kendi hakkında ki soruları özellikle hiç sevmezler. En azından benim hayatıma giren bayan arkadaşlar dan öğrendiğim bir şey varsa da bu. Nedense her merak ettikleri soruların cevaplarını almak için çok uğraşıyorlar. Ancak soru kendisine geldiği zaman buna cevap vermekten kaçınıyorlar veya cevap vermemeyi tercih ediyorlar. Aslında bu sorular öyle özel yada gizli yada bir şey saklayacak önemli bir sorular olmuyor en azından ben kendim için bunu söyleyebilirim ama yine de bu sorulara basit de olsa cevap vermiyorlar. Ama merak ettikleri özellikle öğrenmek istedikleri başkası hakkın da bir soru olduğu zaman hem onu sorarlar hem de cevabını alana kadar gitmezler bir yere.

İşte bende bu şekilde bir sorun aklıma takıldığı için ve pek anlam veremediğim için burada yazmak istedim. Gerçekten kadınlar çok tuhaf özellikle kendileri olunca söz konusu daha da tuhaf oluyorlar. Derler ya kadınları anlamak çok zor bence de bu söz tam olarak kadınlara çok uyuyor ne düşündüklerini ne hissettiklerini anlamak gerçekten zor oluyor. Ama tek bildiğim bir şey varsa oda kadınlar soruları sevmez gerçekten kendine sorulan soruları hiç sevmiyorlar.Kadınlar Soruları Sevmez - Yorum Soru Turka 14 Aralık 2020 14 Aralık 2020 — 16:11
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular