Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kızı Etkileyen Sorular - Soru Cevap

Kızı Etkileyen Sorular

Bir kızı etkilemek veya hayatınızda ki yada yeni tanışacağınız bir bayan yada kız arkadaşınıza onu kızı etkileyen sorular sormak isteriz. Çünkü bazen sorular sorduğumuzda ya yeni tanışacağımız kız arkadaşımızı yada soracağımız sorular onu korkutabilir.

İşte bu nedenden dolayı da bu açıdan baktığımızda kızı etkileyen sorular gerçekten önemlidir. Çünkü bir kızı etkilemenin en azından yeni tanışacağınız bir kız olsun yada sevdiğiniz önemsediğiniz bir kız olsun ona yönelteceğiniz sorular onu korkutabilir yada çok resmi gelebilir. Bu açıdan hem tanımak üzerine soracağınız sorular olsun bunu eğlenceli onu etkileyecek sizin hakkınızda ki düşüncelerini anlayabileceğiniz kısa ama net ama aynı zamanda da eğlenceli sorular sorabilirsiniz. Bir kadını biraz daha yakından tanımak veya uzun süredir tanıdığınız bir kadın için bazı sorulara mı ihtiyacınız var? Aynı eski konuşma sorularından bıktınız mı? Bir kıza sorulacak ilginç ve ilgi çekici soruların bir listesine bakmak isteyebiliriz. Bunlar sizin normal sorularınız değil ve bazıları aslında oldukça derinleşebilir.Tabi bunlar size normal gelebilecek tarz da sorular olur. Ancak bir kızı etkileyebilecek en güzel soruları bulur iken bu açıdan da önemlidir.

Öncelikle bir kızı etkilemek için onun sevdiği şeylerin en olduğunu hem onu sıkmadan hem de onu bunaltmadan hoşuna gidebileceği tarz da sorular sorabilirsiniz. Bunun için de kızı etkileyen sorular baktığımızda sıradan ve sıkıcı sorular yerine güzel etkileyici sorular sorabilirsiniz.Kızı Etkileyen Sorular - Yorum Soru Turka 10 Şubat 2021 10 Şubat 2021 — 13:24
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular