Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kızı Güldürecek Sorular - Soru Cevap

Kızı Güldürecek Sorular

Hayatınızda ki bir kızın gülmesi gülümsemesi sizin için çok önemlidir. Özellikle değer verdiğiniz önemsediğiniz bir kız yada bayan ise onun mutlu olması onun gülümsemesi sizin için çok önemlidir. Çünkü bilirsiniz ki o mutlu olduğunda yada gülümsediğinde sizde onun için mutlu olursunuz ve gülümsersiniz. İşte bunun için de kızı güldürecek sorular sormanız onu hem güldürür hem de mutlu eder.

Sevdiğin bir kızla tanıştığın zaman onu daha iyi anlamaya çalışmalısın. Kim bilir. Senin için doğru kız olabilir. Onu daha iyi tanımanın püf noktası, onun kendisi hakkında konuşmasını sağlamaktır. Eğlencenin ve kahkahanın ruhunu getirebilen bir adam, bir ilişkinin kıvılcımını canlı tutabilir.Bir insanı büyüleyen ve cezbeden pek çok şeyden biri onun komik eğilimidir. Kıvılcımı ve kıkırdama yeteneğini kaybetmeyin. Sevdiğiniz kızı etkilemeye çalışırken birçok yaklaşım ters gider. Onun ilgisini, çekiciliğini veya sevgisini kazanmaya çalışıyorsunuz. Kendini size açacaktır, bu yüzden onu değerlendirmek, nitelendirmek veya taramak yerine, onu rahat ve mutlu edin. Ona sorular sorun. Meraklı olun.Kızı güldürecek sorular olarak bir şey sorun ve onun sizin için doğru kişi olup olmadığını görün. Otomatik olarak mükemmel olduğunu varsaymayın. Aksine, biraz şüpheci olun. Üzerindeki bir giysinin tasarımcı etiketi olup olmadığını sorun. Ona kahvesini veya çayını nasıl içtiğini sorun. Herhangi bir şey sorun sadece basit, eğlenceli ve onu biraz değerlendirici tutun.

Onunla ilk buluşmanız ise veya sevdiğiniz kızla sadece birkaç kez tanışmışsanız, bir soru sorarak sohbet başlatabilirsiniz. Konuşma başladığında, sohbeti devam ettirmek zordur. Bu yüzden aklınızda bazı komik ve basit sorular olması, bir bağlantı kurmayı ve derinleştirmeyi çok daha kolay hale getirebilir. Ancak soruları hazırlamak başka bir sorunu ortaya çıkarır. Çoğu erkek ya çok sıkıcı, çok kişisel, çok aptalca ya da bir iş görüşmesine benzeyen sorular sorar. En önemlisi, iyi ve eğlenceli sorular gerçek ilgiyi ifade eder.Bunun için de hem ilişki açısından hem de sizin için daha iyi olacak şey kızı güldürecek sorular seçmeniz veya sormanız sizin açınızdan da ve ilk izlenim olarak da güzel bir etki bırakır.Kızı Güldürecek Sorular - Yorum Soru Turka 3 Şubat 2021 3 Şubat 2021 — 16:10
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular