Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kızı Sorulacak Sorular - Soru Cevap

Kızı Sorulacak Sorular

Bir kıza bazen sorular sorabiliriz yada sormayabiliriz. Özellikle yaşananlar konusunda bu gibi sorular her zaman aklımızı karıştırmıştır. Özellikle gündelik sorular karşısında sorduğumuz sorulara bazen cevap alamadığımız yada bize cevap verilmeyen cevaplar oluyor.Kızı sorulacak sorular karşısında bazen gerçekten seçerek sorular sormalıyız.

Çünkü bir kızın o an ki soruya karşı vereceği cevap karşısında ne yapacağımızı bilemeyiz. Hani derler ya kadınları anlamak bu hayatta ki en zor şeydir. Aslında bir nevi haklı bir cümle bu çünkü bazen bir kıza soru sorarsın yada merak ettiğin bir şeyi sorarsın ve bu onu yanlış anlayabilir hatta sana karşı da alabilir. İşte bu nedenden dolayı da ben de kızı sorulacak sorular konusunda biraz olsun düşünerek sormak da yarar var diye düşünüyorum. Aslında ister düşünerek sorun ister başka bir şekilde düşünmeden sorun ne olursa olsun sizi yanlış anlayacağı zaman her şekilde sorduğunuz soruyu yanlış anlama kapasitesine sahip oluyor bayanlar.

İşte bende bunun için kızı sorulacak sorular konusunda en azından kendi düşüncemi kendi düşündüklerimi sizinle paylaşmak istediğim için bu arkadaşlık sitesine bu konu hakkında yazmak en azından hislerimi düşüncelerimi paylaşmak istedim. Tabi bu durum herkes için geçerli olmayabilir ama en azından ben bir erkek olarak yaşadıklarımı burada yazmak istedim.Kızı Sorulacak Sorular - Yorum Soru Turka 27 Ocak 2021 27 Ocak 2021 — 15:39
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular