Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kızı Utandıracak Sorular - Soru Cevap

Kızı Utandıracak Sorular

Soru sormak, bir kızla sohbet oluşturmada önemli bir rol oynar çünkü bir şey diğerine yol açabilir. Bununla birlikte, zaman zaman bir kıza belirli bir soru sorup sormamak ya da geçmesine izin vermek konusunda ikilemde kalabilirsiniz. Daha önce bir kız sorusu sorduysan ve cevaplamamaya karar verdiyse çok normaldir, sadece sessiz kaldı ve neden yaptığını merak ediyordun. Senin zamanına tekrar tekrar geldiğine çok eminim ama bunun bir nedeni var.Ve bazen hayatımızda kızı utandıracak sorular ile karşılaşabiliriz.

Ya bunu biz sormuş olabiliriz yada bize sorulan soru olabilir ve cevap verip vermemek arasında kararsız kaldığımız durumlar olabilir. Bu sorulardan bazıları size gerçekten tuhaf gelmeyebilir, ancak bir kız için, orada istemediği güvensizliğe işaret edebilir. Aynı şekilde, mükemmel bir anda sorulmadığı takdirde bir soru gerçekten tuhaf olabilir. Birlikte geçirdiğiniz zamana kadar onun gerçekten rahatsızlık vereceğini anlayabilirsiniz. Birlikte daha fazla zaman geçirdiyseniz, bu sorulardan bazıları ona daha az garip gelecektir.Kızı utandıracak sorular türden sorular bazen istemeden bazen de meraktan sorulan sorulardır. Bu sorular genellikle ya arkadaş ortamında yada İster bir pijama partisine, bir partiye ya da arkadaşlarınızla biraz bir araya gelmeye gidiyor olun, sonunda doğru mu cesaret mi oynuyorsunuz. Orijinal planlarda değilse, kesinlikle önermelisiniz çünkü herkes bunun her zaman iyi bir zaman olduğunu bilir.

Ancak bu oyunlarda olsun yada bir araya gelip vakit geçirecek birbirini tanımak üzerine olsun bu kızı utandıracak sorular bazı durumlarda karşımıza çıkabilir. Ve ya hayatımızda rastlayabileceğimiz bir durum olabilir. Bazen bu tür sorulara cevap vermekle vermemek arasında kalırız. Ve bizim için gerçekten hayatımızda yaşayacağımız bir tecrübe olarak kalır.Kızı Utandıracak Sorular - Yorum Soru Turka 20 Ocak 2021 20 Ocak 2021 — 11:56
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular