Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kızın Etkilendiği Sorular - Soru Cevap

Kızın Etkilendiği Sorular

Bir kızı etkilemek ona önemsediğini belirtmek için kızın etkilendiği sorular sormak ve ona gerçekten direk olarak değil de hem kolay hem de eğlenceli bir soru sormak gerçekten onu yada hoşlandığınız kızı etkilemenin en güzel yolu bence.

Çünkü bir kızdan hoşlandığınız zaman yada bir buluşma yada açılma yapacağınız zaman ona yönelteceğiniz sorular sizden uzaklaşmasını yada sizden kaçmasına sebep olur bunun için ince düşünmek onu kaçırmayacak sizden uzaklaştırmayacak ama aynı zamanda da onu tanımaya yönelik güzel etkileyici sorular sorabilirsiniz. Bunun için de en güzel yanı kızın etkilendiği sorular sormak bu yönden önemlidir. Hem onu tanımaya yönelik hem de onu etkileyeceğiniz çok güzel sorular sorabilirsiniz.Tabi bu hemen öyle akla gelinecek bir soru şekli değil. Bu yüzden hoşlandığınız yada sevdiğiniz yada açılmak istediğiniz kızı iyi tanımak nelerden hoşlandığını nelerden hoşlanmadığını bilmek de biraz size bu konuda yardımcı olacaktır. Bir de sorunlar şurada insanlar genellikle birisini tanımaya yönelik sorular sorar iken ona öncelik olarak bazen kırıcı yada hayal kırıklığına uğratabilecek sorular da sorabilir.VE bunun olmaması için de insanın bu konuda biraz ince düşünmesi gerekir.

Özellikle biz erkeklerin bu konuda biraz daha ince düşünmesi ve bu konuda bayanlara yada kızlara öncelik vermemiz gerekir. Sonuçta herkesin merak ettiği yada tanımak istediği için sormak istediği sorular vardır. Ama bunları bir kenara bırakıp eğer kızın etkilendiği sorular sorarsak bu yönden hem tanışacağımız kız bizden hoşlanır hem de bize karşı bir ön yargısı oluşmaz diye düşünüyorum.Kızın Etkilendiği Sorular - Yorum Soru Turka 5 Şubat 2021 5 Şubat 2021 — 12:47
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular