Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kızın Hoşlandığı Sorular - Soru Cevap

Kızın Hoşlandığı Sorular

Bir kıza sorulacak soru demek onu uzun zamandır seviyorsun ve sonunda o seninle çıkmayı kabul etti. Ama şimdi yeni bir sorunun var Bir kıza ne sormalı ? En sevdiğiniz kitaplar ve filmler hakkındaki tüm soruları zaten aradınız ve sohbeti sessizleştire bileceklerinden korkuyorsunuz.Bunun için en iyisi bence kızın hoşlandığı sorular sorabilmek veya bunları tahmin etmek iyi olur diye düşünüyorum.

Arkadaşlığınızın en başında bazı şeyleri bilmek daha iyi olacağından, ne sorabileceğinizi öğrenin. Tabii ki, bu soruları sorun ve kızınıza ılımlı olun, ona polis soruşturması altındaymış gibi hissettirmemesi de önemlidir.Ayrıca kızın hoşlandığı sorular sorarak da onu tanımaya onun hakkında güzel bir fikirler ortaya çıkarabilirsiniz. Hem de böylece ne tanımak istediğiniz kız sizin sorularınızdan bunalır ne de siz ona yönelttiğiniz sorular hakkında şüpheye düşersiniz. Bunun için en iyisi bu olduğunu onun hoşuna gidebilecek sorular sorabilirsiniz. Kızlar kendileri hakkında konuşmayı severler ve iyi sunulmasının yanı sıra, bu soru kendileri hakkında övünmek için de mükemmel bir fırsat olacaktır. Bu soruyu sevseniz de sevmeseniz de, kesinlikle bir kıza sormak en iyi sorulardan biridir.İlginç sorular sormakta gerçekten ciddiyseniz, bu soruyu sormayı göz ardı edemezsiniz. Bu, kendisi için övünmesi için başka bir fırsat ve başkalarına gelince ne kadar dikkatli olduğunu görmenin harika bir yoludur.Onu utandırmak istemiyorsanız, en komik olayı ile başlayın ve sonra devam edin. Sizin için en önemli şeyin kendisiyle ilgili her şeyi öğrenmek olduğunu ve aynı zamanda randevunuzda mükemmel bir eğlenceye sahip olmak istediğinizi fark etmesi önemlidir.

Kızın hoşlandığı sorular sorarak özellikle onun yaşam önceliklerini anlamanın iyi bir yoludur. Belki de bir şeylere bağlanan biridir, bu yüzden onun için neyi ve neden önemli olduklarını bilmek iyi olur.Belki size bu tür durumlarda nasıl davranacağına dair mükemmel bir açıklama verecektir ve bu sizi beklentilerinizden daha mutlu edebilir.Kızın Hoşlandığı Sorular - Yorum Soru Turka 31 Ocak 2021 31 Ocak 2021 — 14:07
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular