Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kızın Sorduğu Sorular - Soru Cevap

Kızın Sorduğu Sorular

Bir kız arkadaşı olduğu zaman onun sana soracağı garip ve eşşiz sorular ile karşılaşabilirsiniz. Genellikle zaten kızlar meraklı olduğu için ve bu gibi sorular sormaktan hoşlandığı için kızın sorduğu sorular genellikle her zaman cevap veremeyeceğimiz veya bizi şaşırtan sorular olarak karşımıza çıkmaktadır.

İşte bunun için de ben de bu konu ile ilgili bir bayan olarak bu konuda yazmak istedim. Derler ya kadınları anlamak bu hayatta ki en zor iş. Aslında biraz olaylara onların erkeklerin gözünden baktığımızda gerçekten durum da bu şekilde gözüküyor. Bizim hakkımızda bu şekilde düşünmelerinin sebebi açıkça biziz. Çünkü kızın sorduğu sorular olarak bizim sorduğumuz onlara karşı sorduğumuz anlamsız yada saçma sapan sorular ile bizi anlamaları daha da güçleşiyor. Bazen olmadık yerlerde o kadar saçma sapan sorular sorduğumuz olur ki karşımızda ki erkek buna ne cevap vereceğini yada bir cevap verse mi vermese mi diye düşünür durur. Aslında biraz kendimizi onların yerine koyarsak bunu anlayabiliriz diye düşünüyorum.

Tabi her zaman durum bu şekilde gelişmiyor ancak genel anlamada bu şekilde oluyor ben de bir bayan olarak tabi bazen sorular sorduğum oluyor. Ama ne cevabı alırsam alayım bunu bir tartışma olarak başlatmam da o kadar kısa sürüyor. Yani burada demek istediğim şey biraz olsun kendimizi onların yerine koyarak kızın sorduğu sorular ile nasıl cevap verecekleri konusunda yardım etsek yada daha sakin bir tavırla sorsak ve cevap alsak daha güzel olmaz mı.Kızın Sorduğu Sorular - Yorum Soru Turka 24 Ocak 2021 24 Ocak 2021 — 13:17
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular