Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Londra’da Türk Bayan Arkadaş - Soru Cevap

Londra’da Türk Bayan Arkadaş

Merhabalar ben Londra da yaşayan bekar bir beyim. Hayatım boyunca hem burada yaşadım doğdum büyüdüm. Benim istediğim Londra’da türk bayan arkadaş arıyorum. Benim istediğim benim için burada kendime arkadaş aramak ve bulmak kendime uygun sohbet edebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Aslen Türkiye ye geliyorum. Ancak tabi her zaman değil. Ailem türk ama ben burada doğdum büyüdüm. Türkiye ye arada sırada ve tatil amaçlı geliyorum. Türkçe konuşmasını biliyorum. Haliyle ailem eskiden Türkiye de yaşadığı için bende biliyorum. Ancak tabi oradan hiç arkadaşım yok ve bu yüzden ben de sohbet edebileceğim konuşabileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş aradığım için Londra’da türk bayan arkadaş arıyorum. Çevreme baktığımda hem yabancı arkadaşlarım var. Haliyle Londra da türk arkadaş yada bayan arkadaş bulmak kendi memleketindeden kendi yaşadığın yerde bir bayan arkadaş bulmak zor. Ve bende bu açıdan burada yada buna benzer arkadaşlık sitelerine ilan açmak yada katılmak istedim. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ilan açmak istedim. Yaşım 27 bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım ailem ile birlikte yaşıyorum.

Amacım Londra’da türk bayan arkadaş arıyorum. Sohbet edebileceğim konuşabileceğim arkadaşlık yapabileceğim ve Türkiye ye gelince arkadaşlık kurabileceğim görüşebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst saygılı samimi ve gerçekten arkadaş edinmek isteyen Londra da yaşayan veya Türkiye de yaşayan arkadaşlık kurmak sohbet etmek ve tanışmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayanların cevaplarını beklerim.Londra’da Türk Bayan Arkadaş - Yorum Soru Turka 22 Ekim 2021 22 Ekim 2021 — 10:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular