Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Paypal Nedir Nasıl Alınır? - Borsa, Soru Cevap

Paypal Nedir Nasıl Alınır?

Kendinize bir PayPal hesabı oluşturmak basittir. Ancak, adınızı ve e-posta adresinizi girmekten daha fazlası var. Bu ayrıntılı paypal nedir nasıl alınır kılavuzda özetlediğimiz birkaç adım ve gereksinimden haberdar olmalısınız.

Paypal Nedir Nasıl Alınır?

Paypal Nedir Nasıl Alınır?

Bir hesap oluşturmak için birkaç şeye ihtiyacınız olacak. İlk olarak, tam adınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-postanız gibi kişisel bilgilerinizi sağlamanız gerekir. Ayrıca hesabınızı banka kartınıza, kredi kartınıza veya banka hesabınıza bağlamanız gerekir. Bazı durumlarda PayPal sizden kimlik kanıtı da isteyebilir. Bir hesap oluşturmadan önce, ne tür bir PayPal hesabı oluşturmak istediğinize karar vermelisiniz. İki tür vardır: kişisel ve ticari ve her birinin belirli faydaları ve ideal kullanımları vardır. Kişisel bir PayPal hesabı, arkadaşlarınıza para göndermek veya çevrimiçi alışveriş yapmak için ihtiyacınız olan tek şey. Bu, paypal nedir nasıl alınır kurulması en kolay hesap türüdür ve çoğu kullanıcı için doğru seçimdir. Diğer hesap türü özellikle işletmeler içindir. Çevrimiçi ürün satmak ve küçük bir ücret karşılığında banka/kredi kartı ödemelerini kabul etmek istiyorsanız bu seçeneği belirleyin. İşletme hesapları ayrıca 200’e kadar çalışanın hesaba erişmesine izin verir ve başka benzersiz avantajlar sunar. Temel bilgilerle başlayalım. Bir hesap oluşturmak için Paypal’ın web sitesini ziyaret edin ve ekranın sağ üst köşesindeki Kaydol düğmesine tıklayın. Şimdi istediğiniz hesap türünü seçin: Kişisel Hesap veya Ticari Hesap . İşiniz bittiğinde İleri’yi seçin .PayPal’a hangi ülkede yaşadığınızı söylemelisiniz . Daha sonra bir telefon numarası girmeniz istenecektir . Bundan sonra, formu adınız , e-posta adresiniz ve şifrenizle dolduracaksınız . Devam’a basın ve uyruğunuzu seçip adresinizi ve diğer gerekli bilgileri yazarak ikinci formu doldurun . PayPal, Devam düğmesine bastığınız anda hesabınızı oluşturacak , ancak henüz işiniz bitmedi.

PayPal’ı kullanmaya başlamak için banka, kredi kartı veya banka hesabınızı eklemeniz gerekir. Bu, hesabınızı bir banka hesabına bağlayacak ve böylece para yatırabilir veya çekebilirsiniz. Bu teknik paypal nedir nasıl alınır olarak isteğe bağlıdır, ancak hesabınız onsuz ciddi şekilde sınırlanacaktır. Hesabınız oluşturulduktan sonra bir Paypal banka kartı veya ön ödemeli kart da alabilirsiniz .Paypal Nedir Nasıl Alınır? - Yorum Soru Turka 4 Aralık 2022 4 Aralık 2022 — 12:09
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular