Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Platonik Sevgili Nedir - Soru Cevap

Platonik Sevgili Nedir

Sevgi kelimesi ne güzel bir şey değil mi. Bazen küçücük bir kelime bile insanı ne kadar mutlu eder insana içinde ki o mutluluğu artmasını sağlar çünkü bazen bir kelime sadece bir sözcük bile insanı mutlu etmeye kendisini mutlu hissettirmeye yeter. Çünkü sevgi o kadar güçlü bir kelime o kadar güçlü bir bağdır. Ancak bir de sadece uzaktan sevmek bile bir kişiye yeterli olur. İşte bunun için platonik sevgili nedir diye bakmak bunu anlamak gerekir.

Özellikle bu konu durum yani platonik sevgili nedir durumu genellikle birisini sever ancak onun sevdiğinden ona olan duygularından haberi yoktur. Ona olan hislerini açıklayamamıştır. Bazen de ne kadar açıklamak istersen iste ona olan duygularını ne kadar dile getirmek istersen iste sevdiğin kişiye karşı o duyguları bir türlü dile getiremezsin. İşte o zaman o sevgiyi kendi için de yaşamış kendi halinde yaşamış olursun. Ve o zaman da platonik olarak onu sevmiş olursun. Ve o kişi yani sevdiğin kişi senin onu ne kadar sevdiğinden o kişiye ne kadar değer verdiğinden haberi yoktur.

Zaten birisini sevmek illa karşılık bekleyeceğin bir durum değildir. Birisini gerçekten sevdiğin zaman karşılık beklemezsin karşılık istemezsin. Onun haberi olmasa dahi yada senin sevdiğinden haberi olmasa bile onu sessiz ve sedasız seversin. O kişiye olan aşkını sevgini içinde yaşarsın. İşte sevgi böyle bir şey. Sevgi sevmek sevilmek bu şekilde bir durum platonik sevgili nedir diye sorduğumuzda da durum bunu çok güzel açıklamaktadır.Platonik Sevgili Nedir - Yorum Soru Turka 30 Temmuz 2021 30 Temmuz 2021 — 12:56
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular