Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ruhsal Evlilik Nedir - Soru Cevap

Ruhsal Evlilik Nedir

Evliliğin fiziksel bir olgu olduğunu düşünen insanlar olduğu kadar günümüzde hele son zamanlar da yaygın olan bir durumda ruhsal evlilik peki nedir bu ruhsal evlilik nedir gibi anlamına veya bu durumu anlamaya çalışacağız.

Ruhsal evlilik nedir sorusuna cevap vermek aslında biraz zor. Evliliğin fiziksel yani günlük yaşantımızda olan bu hayatımızda olan bir evlilik olduğunu düşünüyoruz. Ancak bunun tam tersini uygulayan ve bu ruhsal evliliği deneyimleyenler bile olduğunu görünce bende bu konuya bu kadar yaygın olan bu konuya değinmek ve bu konuda ki düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim. Aslında bunu bir örnek ile açıklamak daha uygun olacağını düşünüyorum. Yakın bir zamanda duyduğum ve bunu deneyimleyen bir arkadaşımdan bahsetmek istiyorum.Fiziksel evlilik bu dünyevi düzlemde gerçekleşir. Gerçek hayatımızda birisini sever ve onunla bir hayat kurmaya karar veririz. Ancak bu evlilik bazı şartları ve yani dikkat ve sorumluluk gerektirir. Artık bir sorumluluğun ve önceki hayatını bırakıp artık sevdiğin kişi ile kurduğun ortak bir hayatın olacağını gösterir. Ruhsal evlilik ise ruhların yani her iki ruhun aynı anda aynı yerde insan formunda buluşmaya karar vermesinden önce birliktelik oluşturan bir sözleşmedir. Amacı iki ruhu iki insanı özel bir yaşam misyonuna davet ederek dünyamıza dahil etmektir. Burada karşınızda ki ruhu kendiniz seçemezsiniz.Evren buna karar verir. En azından böyle olduğunu bu şekilde deneyimleyeler bunun bu şekilde gerçekleştiğini söylüyorlar.

Bir çiftin fiziksel olarak evli olup olmadığına bakmaksızın ruhani evlilik her yerde herhangi bir kişi ile mevcuttur. Ruhsal evlilik nedir ebediyen birbirine bağlıdır. Ve dünyevi zorluklarla kırılmayacak bir bağdır. Adı üstünde ruhsal bir bağdır. Ve bunun bozulmayacağını düşünüyorlar. Bunu deneyenler ve yaşayan en azından bu şekilde bir ömür ruh bağı ile bağlı olduklarını birbirlerine karşı bir şey hissettiklerini bu şekilde söylüyorlar. Açıkçası mümkün mü bu şekilde bir şey yoksa sadece uydurma mı pek bilmiyorum. Ancak duyduklarımı yazmak ve paylaşmak istedim.Ruhsal Evlilik Nedir - Yorum Soru Turka 5 Eylül 2020 5 Eylül 2020 — 14:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular