Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Açılımı Nedir - Soru Cevap

Sevgili Açılımı Nedir

Sevgili dediğimizde yada sevgi ve aşkı yaşadığımız kişiye ve sevgiliye özel duygular beslediğimiz kişidir bence. Ve bunu açıklamak bunu söylemek istediğimiz zaman ise gerçekten içimizde geçen duyguları söylemek hissettiğimiz duyguları söylemek de bir o kadar önemli bence.İşte bunun içinde sevgili açılımı nedir sorusuna cevap vermek önemli.

Sevgili dediğimiz zaman yada sevgili açılımı nedir diye bir arkadaşımıza dostumuza yakınımıza sorduğumuzda genellikle sevgiyi aşkı derin duygular hissettiğimiz kişiyi açıklamak onun hakkında hissettiğimiz duyguları açıklamaya çalışırız Bazıları için bu pek önemli olmaz hissettiği duyguları söylemek bahsetmek istemez çünkü çekingen olabilir kendi içinde yaşamak ona iyi hissettirir. Ama bazıları da bunları dile getirmek sevgilisine karşı hissettiği duyguları dile getirmekten hoşlanır ve bunu herkese bahsetmek söylemek ister. Bu kişiden kişiye değişen duygular tabi ki. Ancak ne olursa olsun bu duygular her zaman insanlar yada bizim için önemli olur. Hayatımızın bir parçası olur Çünkü sevgisiz aşkız bir hayat düşünemeyiz. İllaki hayatımızda değer verdiğimiz sevdiğimiz uzaktan olsun yakından olsun sevdiğimiz kişi vardır.

İşte bunun içinde önemli olan sevgili açılımı nedir sorusunu arkadaş ortamında olsun kendi içimizde olsun açıklamak bunu cevaplamak isteriz. Bizim için önemli olan arkadaşlıklar içinde bahsedeceğimiz sevgimizi aşkımız dile getireceğimiz kişi olması herkes için yada bazıları için önemlidir. Bunun için de sevgili dediğimiz zaman yada sorduğumuz zaman genellikle hayatımızda ki kişiye ait olan duygularımızı dile getiririz.Sevgili Açılımı Nedir - Yorum Soru Turka 17 Eylül 2021 17 Eylül 2021 — 10:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular