Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Anlayışı Nedir - Soru Cevap

Sevgili Anlayışı Nedir

Günlük hayatımızda duyduğumuz ama tam olarak anlamını bilmediğimiz yada anlayamadığımız bir kelime olan sevgi kelimesi gerçekten özel bir kelime. Peki bu sevgi kelimesi yada sevgi neye kime karşı beslenir herkese karşı sevgi besleyebilir miyiz. Bence hayır sevgi kelimesi gerçekten insanın içinde hissettiği derin duygulardır. İşte bunun için de sevgili anlayışı nedir birisini sevdiğiniz de ona karşı duygular beslediğinizde o kişiyle sevgili olursunuz.

Ancak günümüze baktığımızda tabi sevgili olmak da artık çok kolay sevgi aşk gibi derin duygular gerektirmeden sadece hoşlanma ile sevgili olabiliyorsun. Ama benim demek istediğim bu değil. Benim bahsettiğim şey gerçekten birisini sevdiğinde ona karşı derin duygular ile sevgili olduğun kişiden bahsediyorum ben. İşte bu durumda da o kişiden sevgili anlayışı nedir diye bakarız. Çünkü anlayış karşılıklı birbirine saygı sevgi güven dürüstlük gibisi olmaz. Çünkü bir ilişkinin temeli bunlara bağlıdır. Karşılıklı oluşacak güven ve saygı ve anlayış içerisinde kurulu olur. Bunlardan birisi tek taraflı olursa bu ilişki tek taraflı çaba ve emek ile olmuş olur. Bazen etrafımızda yada arkadaşlarımızdan yada bir ortama girdiğimizde duyarız. Sevdiği aşık olduğu kişiye karşı her zaman anlayışlı her zaman ona karşı emek harcayan bir kişi duyarız ama sorduğumuz da o tek taraflı olur. Ve karşıda ki kişiden yada sevdiği kişiden aynı şeyleri görmediğinden tek taraflı olduğundan bahseder. İşte bu durum ilişkiyi yorar.

Çünkü bir kişiden beklenmez her şey tek taraflı yürütemezsiniz. O ilişkiyi sevgiyi istiyorsanız iki tarafında karşılıklı olarak birbirine karşı sevgili anlayışı nedir noktada işe tam olarak budur. Birbirine karşı duyduğun anlayış sevgiyi de aşkı da çoğaltır ve daha mutlu olmanızı sağlar.Sevgili Anlayışı Nedir - Yorum Soru Turka 10 Eylül 2021 10 Eylül 2021 — 09:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular