Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Dost Ne Demek - Soru Cevap

Sevgili Dost Ne Demek

Herkesin kendisini anlayan dinleyen zor zamanında yanında olan ve iyi günde yanında olan her zaman derdini paylaşabileceği mutlu olduğunda sevincini paylaşabileceği bir arkadaş dost ister. Dostluk gerçekten özel bir bağdır. Ne zaman olsa her zaman bir adım kadar yakın olabilir sana mesafelerin bir anlamı yoktur dostluk arkadaşlık için. İşte bunun için de sevgili dost ne demek önce bunun anlamını bilmek önemlidir.

Dostluk paylaşmak her zaman yanında olmak yakın olmasanız bile bir adım kadar yakın olan dostur. Dostluk o kadar güzel bir şey ki bunun tarif etmek bence aşk kadar zordur. Nasıl aşk zor derler ya bir kez çıkar karşına derler ya gerçek dost da insanın hayatında bir kez olur. Ve bu dostluğa tutunmak yakın arkadaşını kaybetmek istemezsin. Bunun için de sevgili dost ne demek bunun anlamını bilmek gerçekten dostluğun senin için ne ifade ettiğine bakmak gerekir. Dostluk arkadaşlık hayatta ki en güzel şey tıpkı aşk sevgi gibi ancak ikisi arasında ki fark dost sevgili gibi olmaz her şeyini bütün duygularını hayatında yaşadığın tüm iyi ve kötü durumları onunla birlikte atlatabilirsin. Senin her zaman yanında olur.

Dostuna karşı sevgi saygı beslersin dostun senin için önemlidir. Ve bu dostluk sevgi karşılıklı olur. Çünkü karşında ki kişi de senin dostu gibi görür tıpkı aşk gibi sevgi gibi işte sevgili dost ne demek için iki kişinin de bunun anlamını bilmesi gerçekten dostluğu arkadaşlığı yaşaması gerekir.Sevgili Dost Ne Demek - Yorum Soru Turka 21 Ağustos 2021 21 Ağustos 2021 — 15:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular