Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Kavramı Nedir - Soru Cevap

Sevgili Kavramı Nedir

Sevgili bir insan için olsun yada benim için olsun çok önemli bir durum. Sevgili insanı iyi hissettiren bizim için önemli olan duyguları barındıran gerçekten güzel bir durum. Çünkü sevgili dediğimizde aşk sevgi büyün duygular bir araya giriyor. Bunun içi de sevgili kavramı nedir diye bakmak ve bunu incelemek gerekir diye düşünüyorum.

Aşk sevgi bu duygular bizim için her insan için herkes için çok önemlidir. Aşk o kadar güzel bir duygu ki insanı derin duygular kapsayan derin duyguların içine sokan gerçekten bizim için önemli olan ve aşkı sevgiyi bu duyguları öğrendiğimiz bir durumdur. Aşk dediğimiz de hem acı dolu hem de güzel duygular kapsayan hemde bizim için gerçekten çok önemli bir durum duygu olduğunu bilmek de önemli. Baktığımızda eski zamanlara hikayelere hem aşkın sevginin ne kadar güçlü olduğunu ne kadar zor bulunan bir duygu olduğunu bizler için kalbimiz için ne kadar önemli olduğunu gösterir. Tarif etmeye çalışır. Ama oysa aşk gibi bir duygu yada sevgi gibi gerçek bir duyguyu hissetmek gerçekten önemli olur diye düşünüyorum. Tabi herkes hissetmek ister bu güzel duyguları. Özellikle sevgili kavramı nedir diye baktığımızda bunu gerçekten hissetmek isteriz.

Benim için de önemli olan ve bu duyguları ne kadar çok istesem de hissetmeyi ama insanın karşısına ne zaman çıkacağı belli olmuyor ve gerçekten zor bir duygudur. Her zaman insanın karşısına çıkmaz. Çünkü sevgi aşk nadir insanın hayatında bir kez yaşayabileceği bir durumdur. İşte tam olarak da bunun için sevgili kavramı nedir diye bakmak ve bunu anlamak da önemlidir.Sevgili Kavramı Nedir - Yorum Soru Turka 16 Temmuz 2021 16 Temmuz 2021 — 11:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular