Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Kelimesi Nedir - Soru Cevap

Sevgili Kelimesi Nedir

Sevgi veya sevgili ne demek gerçekten baktığımızda bizim için önemli mi sadece bir kelime mi yoksa bizim için anlamı olan önemli olan bir kelime. Yada şöyle baktığımızda sevgili kelimesi nedir bizim için önemli olan bir şey mi yada bize duyduğumuz da yada hissettiğimizde ne hissediyoruz ne hissetmiyoruz bunu anlamak gerçekten önemli bence.

Benim için baktığımızda sevgili kelimesi nedir bana sadece bir kelime gibi gelmiyor. Çünkü sevgili kelimesi gerçekten önemli gerçekten hissedilmesi gereken bir duygu diye düşünüyorum. Çünkü sevgili demek birisini sana karşı olan duygusu yada hissettiği duygular yada seni sevgilisi olarak görmesi gerçekten güzel bir şey. Çünkü sevgili demek seni seven önemseyen hayatında sana da yer olan seni önemsediği için sana kıymet ve değer verdiği için bu durumda da sana sevgili demesi benim sevgilim demesi bence çok güzel bir şey çünkü aşk sevgi o kadar güzel bir şey ki sevgi ve aşk o kadar güzel bir şey ki bence herkesin hissetmesi herkesin duymak istediği karşı taraftan hayatında ki insandan duymak istediği içten duymak istediği bir kelimedir.

En azından ben bu şekilde düşünüyorum. Çünkü sevgili kelimesi nedir diye baktığımızda yada sorduğumuzda sevgili kelimesi karşı tarafa duyduğun aşkı sevgiyi onu önemsediğini onu düşündüğünü senin için hayatında önemli olduğunu gösteren bir kelimedir bana göre. Çünkü aşk sevgi o kadar güzel bir şey ki bu hissettiklerini karşı tarafa bir şekilde dile getirmek ve hissetmek gerekir.Sevgili Kelimesi Nedir - Yorum Soru Turka 9 Temmuz 2021 9 Temmuz 2021 — 12:24
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular