Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Ne Demek Sözlük Anlamı - Soru Cevap

Sevgili Ne Demek Sözlük Anlamı

Sevgili demek birbirini seven birbirini anlayan hayatlarını birbirine adayan iki kişinin birbirine duyduğu derin sevgi ve aşktır. İşte bu güzel sevgiyi bağı anlamak için de sevgili ne demek sözlük anlamı önce anlamak önce bu güzel duyguyu anlayabilmek için bunun için o kelimenin anlamına bakmak önemlidir.

Benim için sevgi gerçekten büyük bir şey. Aslında bana göre herkes için öyle olmalıdır. Sevgi aşk bunlar güzel duygu herkes yaşamak herkes hissetmek ister. Sevdiği ve aşık olduğu bir kişinin olmasını onun da karşısında ki kişinin de onu sevmesi aynı duygularla ona bağlı olmasını herkes ister benim için de asıl önemli olan bu sevgiyi hissetmek ve beni de aynı karşılıkla sevecek birisinin hayatımda olmasını isterdim. Ama işte dediğim gibi önce bir insan sevmeyi aşkı anlayabilmesi için sevgili ne demek sözlük anlamı bunu anlamak gerçekten önemlidir. Benim için sevgi saygı karşılıklı birbirini anlamak aynı duygularla birbirine bağlı olmak aynı duyguları hissedebileceğin aynı hisleri hissedebileceğin karşılıklı olarak birbirine bağlı ve sevgi besleyebileceğin yanında olmasını istediğin kişi olması gerekir. İşte benim için sevginin anlamı sevgiyi hissetmek böyle bir şey.

Ama ne olursa olsun insanlar bazen bu sevgiyi çok yanlış anlayabiliyor ve gerçekten bir şey hissetmediği kişiye karşı zorla bir şey hissetmeye zorla sevemeye çalışıyorlar ama bana göre bu olmaması gereken bir durum sevgili sevdiğin ona aşık olduğun gerçekten önem ve değer verdiğin senin için önemli olan bir kişi olması gerçekten önemli bence işte sevgili ne demek sözlük anlamı bakmak da aşkı sevgiyi anlamak için bir nebze önemli bence.Sevgili Ne Demek Sözlük Anlamı - Yorum Soru Turka 18 Haziran 2021 18 Haziran 2021 — 13:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular