Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Ne Demek Tanımı - Soru Cevap

Sevgili Ne Demek Tanımı

Sevgi kelimesi ne kadar güzel ve anlamlı bir kelime değil mi. İnsan şöyle bir düşündüğünde sevginin ne demek anlama geldiğine yada sevginin nasıl bir şey olduğunu anlamak gerçekten hisseden oldu mu öğrenmek yada bu duyguyu kalbinin derinliklerinde hissetmek gerçekten güzel bir durum olurdu. Oysa ki sevgili ne demek tanımı bakar iken önce sevginin anlamına bakmak gerekir.

Birisine kalbinden derin bir sevgi beslemek derin bir bağ beslemek sevdiğin kişinin her zaman yanında olmasını istersin. Her zaman onu görmek onun yanında olmak istersiniz. Çünkü sevgi öyle bir şey ki aşk dan önce gelir. Çünkü birisini sevmeden aşık olamazsın önce o derin sevgiyi hissedersin. Sevdiğin kişiyi görmek her zaman onun yanın da olmak onsuz nefes alman bile güçlenir. Çünkü bu öyle bir sevgi ki bu insan bir kez sevgiyi hissettiği zaman bir daha da aynı duyguyu bulamaz. O sevgiyi kaybetmemek için her şeyi yapar. Çünkü bilir ki sevgi olmadan aşk olmaz. Sevgi olmadan hayat insana güzel gözükmez. İşte bunun için de sevgili ne demek tanımı bakmak ve anlamak için önce sevginin ne demek olduğunu anlamak benim için de tıpkı herkes için nasıl önemliyse benim için de o derece önemli. Çünkü aşk sevgi o kadar değişik bir durum ki. İnsanı her duygunun içine sürükler.

Sevgili sevgiyi aşkı hissettiğin ona duyduğun tüm duyguların karşılığını aldığın karşılıklı bir sevginin saygının aşkın olduğu o kişiye karşı beslediğin derin duygular bence sevgili ne demek tanımı açıklamamıza yada anlamımıza yardımcı olur diye düşünüyorum.Sevgili Ne Demek Tanımı - Yorum Soru Turka 11 Haziran 2021 11 Haziran 2021 — 12:32
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular