Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Nedir Anlamı - Soru Cevap

Sevgili Nedir Anlamı

Sevgi deyince aklımıza önce birisine karşı olan duygularımız karşı tarafa karşı beslediğimiz hislerimiz düşüncelerimiz duygularımız hissettiğimiz güzel duygular gelir. Ama sevgi aşk yada birisine karşı olan duygular o kadar farklı ki bunun gerçekten anlamı yada bir şey koymak buna bir isim vermek bile o kadar zor olur ki.Çünkü sevgili nedir anlamı bilmek bunun gerçekten ne demek olduğunu anlamak gerekir.

Peki sorduğumuzda yada bir arkadaşımıza yada bir arkadaş ortamında olsun yada kendi kendimize olsun sevgili nedir anlamı diye sorduğumuzda ne cevap alırız ne söylenir yada ne gibi bir sözle ifade ederiz. Bana göre sevgi veya sevgili birisine karşı hissettiğin duygular derin ve anlamlı ve ona karşı beslediğin hisler senin için bir şey ifade ediyorsa ve o kişiyi her zaman yanında olmak görmek istiyorsan işte bu durum sevgili olarak bize bir şeyler ifade eder. Ancak şimdi çevremize baktığımızda yada arkadaşlarımıza baktığımızda sevgili oluyorlar birlikte tanışıyorlar ancak birbirlerine karşı çok uzaklar benim dediğim gibi birbirlerini ne önemsiyorlar ne de değer veriyorlar ve bir kaç gün yada bir kaç gün sonra ayrılıyorlar bence bu sevgili olayı değil. Bu sadece insanların yalnız kalmamak için birlikte yaşadıkları bir duygu diyebiliriz.

Benim dediğim aşk ve sevginin bir arada olduğu ve karşımıza çıkan yada yanımızda olan kişiye karşı beslediğimiz duygularımız düşüncelerimiz onu önemsediğimiz ve bunun için sevgili nedir anlamı iyi anlamak ve gerçekten sevgilinin ne demek olduğunu anlamak ve buna göre hayatımıza sevdiğimiz kişiyi sokmak önemli diye düşünüyorum.Sevgili Nedir Anlamı - Yorum Soru Turka 6 Ağustos 2021 6 Ağustos 2021 — 11:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular