Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Nedir Bilirmisin - Soru Cevap

Sevgili Nedir Bilirmisin

Sevgi aşk adı gibi ne güzel bir duygu sevgi kelimesi sevgi düşüncesi içinde birisine bağlanmak birisine özel duygular beslemek gerçekten güzel bir duygu. Hele kendinden çok birisine değer vermek ona önem vermek onu sevmek gerçekten güzel bir duygu işte bunun için de sevgili nedir bilirmisin gerçekten sevgili birisine karşı hissettiğin özel duygular mıdır.

İşte bunun için ben de en azından burada kendi düşüncemi biraz olsun içimi dökmek biraz olsun düşüncemi açıklamak istediğim için sevgili nedir bilirmisin konusunu açmak ve kendimce açıklamak yada en azından kendi düşüncelerimi duyurmak istedim. Çünkü sevgi demek çok güzel saf temiz duygular demek peki bu duyguları birisine aktarmak yada bir kişiye karşı hissetmek mümkün mü. Tabi ki de mümkün. Ancak bu duyguları bazen sevdiğimiz kişiye karşı yoğun hissederiz bazen belli etmeden hissederiz. Amacımız ne olursa olsun bu açıdan bakıldığında bir örnek olarak sevgili gerçekten aşkı duyguları sevgiyi beslediğimiz kişiye özel olan güzle duygulardır.

Sevgi ve aşk gibi derin duyguyu beslemek ve sevdiğimiz aşık olduğumuz kişiye belli etmek ona olan değerimizi önemizi göstermek gerekir. Tabi bu durum kişiden kişiye değişir kimisi içinde yaşar bu duyguyu kimisi dışarı vurmayı sever. Ama ne olursa olsun sevgili nedir bilirmisin sevgili dediğimiz zaman bizim için gerçekten önemli ve değerli canımızdan çok sevdiğimiz kişi demektir.Sevgili Nedir Bilirmisin - Yorum Soru Turka 3 Eylül 2021 3 Eylül 2021 — 14:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular