Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Nedir Nasıl Olunur - Soru Cevap

Sevgili Nedir Nasıl Olunur

Hayatında değer verdiğin gerçekten sevdiğin onun için emek harcadığın hayatında ondan başkasına yer olmadığını biliyor ve onun için yapamayacağın bir şey de yok. Birisini seversin ve o kişiye karşı derin duygular beslersin senin için o kadar önemlidir ki onsuz yaşayamazsın ama bu duyguları hissetmek için önce birisini sevmek aşık olmak yada o kişinin senin hayatında olması gerekir işte bu yüzden de sevgili nedir nasıl olunur sorusu akla geliyor.

Çünkü uzaktan da olsa yakından da olsa birisini sevmek aşık olmak mümkün tabi o kişinin haberi olmasa da sen ona uzaktan seversin onun için derin duygular beslersin ona karşı olan hislerin bir anlamı olur. Ama burada önemli olan benim demek istediğim birisine karşı duygular besliyorsun ama sevgili nedir nasıl olunur sorusu akla geliyor çünkü sevgili olmak için bu duygular beslemek gerekir. Ancak günümüze baktığımız zaman eskisi gibi olmadığını ve artık küçük çocukların bile sevgili lafını çok kolay algıladığını görüyoruz.Ancak sevgili bence çok önemli çok değerli bir şey çünkü hayatta sevdiğin kişi her zaman yanında olmak istediğin kişi o olur. Onsuz mutsuz anlamsız olursun ama o yanında olduğu zaman hayat daha güzel olur daha mutlu olur daha iyi olur. İşte bunun için de önce gerçekten sevgilinin anlamını bilmek ve ne olduğunu bilmek gerekir.

Çünkü sevgili demek birisine hayatında yer vermek kendinden önce onu düşünmek kendi mutluluğundan önce onun mutluluğuna önem vermek demektir. Onsuz ne kadar mutsuz olduğunu görmek demektir. Bunun adı da aşktır bana göre ancak artık aşık olmadan yada gerçekten sevmeden sevgili olanlar ve ayrılanlar oluyor buna günlük hayatımızda her zaman rastlıyoruz çevremizde işte bunun için de önce sevgili nedir nasıl olunur bunu anlamak gerekir.Sevgili Nedir Nasıl Olunur - Yorum Soru Turka 13 Ağustos 2021 13 Ağustos 2021 — 12:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular