Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Nedir Ne Anlama Gelir - Soru Cevap

Sevgili Nedir Ne Anlama Gelir

Sevgi aşk hayatında birisine karşı hissettiğin duygular bu duygular karşılığında o kişiye güvenmek sevmek değer ve önem vermek çok güzel bir şey. Peki bizler için sevgili nedir ne anlama gelir birisine karşı beslediğin duygular ona karşı hissettiğin duyguların anlamı nedir.

Bu kişi senin için çok özel bir yere sahiptir. Kalbinde ona karşı derin bir duygu vardır. Bu duygu ise aşk veya sevgidir. Ancak bazen bu duyguları kendi içimizde yaşamak karşı tarafa hissettirmek istemeyiz. Çünkü bu duygular o kadar değerli ki kaybetmekten onu tekrar yaşamamaktan korkarız. İşte bu nedenden dolayı da sevgili nedir ne anlama gelir. Bence sevgili birisine karşı hissettiğin derin duygular onu önemsemek o kişiye değer vermek o kişinin her zaman yanında olmak ona karşı beslediğin duygulardır. Ve bu duyguların bilirsin ki karşılığı vardır. Ama tabi ki her zaman böyle olmaz bazen o kişi senin varlığından habersiz olur ama sen yine onu uzaktan sever ona olan duygularını yaşarsın. Sevgili demek o kişiye güven duymak yanında iken kendini güvende hissetmek senin varlığın ile yanında olmasından mutluluk duymak her zaman yanında olmasını istemektir. Ama işte her zaman böyle olmaz bazen bunlar bizim için çok uzak olabilir.

Ama yine de aşk sevgi bunları yaşamak özellikle birisine karşı bu duyguları beslemek bunları yaşamak daha güzel bir duygudur. İşte bunun için de sevgili nedir ne anlama gelir bunu anlamak bir kişiyi hayatımıza sokmadan önce onun da bize karşı hissettiği duygulardan emin olmak isteriz. İşte bunun için de aşkımızı sevgimizi o kişiyle yaşamak her zaman hayatımızda olsun isteriz.Sevgili Nedir Ne Anlama Gelir - Yorum Soru Turka 27 Ağustos 2021 27 Ağustos 2021 — 11:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular