Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Sevgisi Nedir - Soru Cevap

Sevgili Sevgisi Nedir

Sevgili olmak veya olmamak artık baktığımızda günümüze o çok önemli gibi duruyor. Evet sevgili olmak bir insanın yada bir kişinin sevgilisi olması yalnız olmadığı anlamına gelir her zaman yanında onu anlayan dinleyen seven birisi olduğu anlamına gelir. Ancak sevgili sevgisi nedir diye baktığımız zaman ise bu biraz farklı bir durum bence.

Bana göre sevgili sevgisi nedir diye baktığımız zaman artık günümüzde sevgili olunca o kişinin seni sevmesi yada sevmemesi önemli olmuyor. Sırf benim de sevgilim var diye bile sevgili olan yada arkadaşlık kuran kişiler var. Şu anki zamanda sevgili kelimesi o kadar yanlış anlaşlıyor o kadar hafife alınıyor ki. İnsanlar yanlış anlamlar yüklüyor. Çünkü zamanımızda sevgiye aşka pek bir anlam yüklemiyorlar insan. Sevmeden sevgili olanlar bile günümüzde var. Amaçları sadece arkadaş ortamında bu gibi durumlar yada sevgilim yok diye demesinler diye bile bu gibi bir arkadaşlık kuran insanlar var. Sadece hoşlanmak ile sevgili olunmaz bana göre. Sevgi o kadar güzel bir şey ki bir insanın bu hayatta isteyeceği en güzel duygu bence. Birisi tarafından önemsenmek birisinin seni düşünmesi her zaman yanın da olmak istemek o kişiye değer ve önem veren bir sevgilin olması gerçekten güzel bir durum bence.

İşte böyle bir durum da insan gerçek sevgiyi bilmediği için sevgili sevgisi nedir diye baktığımız da bile insanlar sevgili olur iken bile sevgiye değil de pek bir önem vermesidir işte bunun için bende kendimce bu gibi sevgi kelimesini ve anlamını biraz olsun kendimce açıklamak ve bahsetmek istedim.Sevgili Sevgisi Nedir - Yorum Soru Turka 2 Temmuz 2021 2 Temmuz 2021 — 09:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular