Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Sizce Nedir - Soru Cevap

Sevgili Sizce Nedir

Sevgi bir okyanus kadar derin bir yıldız kadar uzak bir durumdur. İnsanlar hele günümüzde ki zaman yeni nesil olarak anlandırdığımız gençler sevgiyi aşkı birbirine olan derin sevgiyi çok yanlış anlıyor ve çok yanlış yorumluyorlar. Sevgi o kadar derin bir duygu ki bu şekilde ne kelimelere ne de anlatmaya sığabilir. İşte bunun için de sevgili sizce nedir sizin bu konuda ki yorumunuz nedir.

Bana göre sevgi çok uzak ama bir o kadar yakın bir durum. Sevgi az önce de dediğim gibi okyanus kadar derin dalgalar gibi gel gitli yıldızlar kadar bize uzak bir durumdur. Ancak baktığımızda şimdi sevginini durumuna hele yeni nesil bu durumu çok hafif duruma alıyor. Ne sevgiye ne de aşka o kadar önem yada değer veriyor ve anlayabiliyor. Peki bu durumda sevgili sizce nedir sizin için bu kadar güzel durum size ne ifade ediyor sevgi dediğinizde aklınıza gelen ilk şey nedir. Sevgi bizim için hafif alınamayacak kadar durum bir durumdur. Sevgi üzerine o kadar şiirler şairler yada sevgiyi anlatan yada aşkı anlatan o kadar hikayeler var ki bu durumda işte bu kadar sevgiyi hafife almamak ve sevginin bizim için o kadar önemli olduğunu biraz olsun göstermek gerçekten önemli.

Sevgi bizim için de hayatımız için de önemlidir. Sevgi illa bir kişiye karşı beslediğimiz duygu değil de her şeye karşı beslediğimiz örneğin bir kuşa bir hayvana yada bir bitkiye bir çiceğe karşı bile olsa derinden beslediğiniz duygulardır. İşte bunun için sevgili sizce nedir sevgi ve sevgili o kadar derin bir duygudur ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez.Sevgili Sizce Nedir - Yorum Soru Turka 25 Haziran 2021 25 Haziran 2021 — 12:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular