Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgili Yapmak Ne Demek - Soru Cevap

Sevgili Yapmak Ne Demek

Bir kişi hayatına birisini sokacağı zaman ister istemez o kişi senin sevdiğin hoşlandığın yada değer verdiğin veya önemsediğin birisi olur. Bunlar içerisinde de bir kişi hayatına sokacağı o kişiye karşı bir şeyler hissetmesi gerekir. Tabi bu ilk başlarda sevgili olarak olur yada arkadaşlık olarak olur orası ayrı bir şey. Ama bunun için önce sevgili yapmak ne demek bunu anlamak ve gerçekten sevgili ne demek buna bakmak gerekir.

Sevgili bana göre seni önemseyen karşılıklı birbirinizi önemsediğiniz değer verdiğinizi düşüncelerinizin alışkanlıklarınızın birbirinize uyuştuğu birbirinizi tamamladığınız düşüncesi ile birbirinizi sevdiğiniz kişi ile sevgili oluruz. İşte bunun sonucunda sevgili yapmak ne demek bir bakmak yada anlamak gerekir. Sevgili gerçekten aşkı hissedebildiğin aşkı kendin için hissettiğin ve karşında ki kişiye karşı derin bir sevgi beslediğin zaman ve bu duyguları karşılık alması sonucu sevgili oluruz o kişi ile birlikte. Ancak bazen bunlar tabi bu kadar kolay gelişmez yada olaylar tam olarak istediğimiz gibi sonuçlanmaz. Çünkü sevgi aşk dediğin şey o kadar karmaşık bir durum ki insanın sadece seviyorum yada hayatımda olsun diyerek bitirebileceğimiz bir şey yada bir durum değildir.

Sevgi dediğimiz zaman aşkı saygıyı güvenin sadakati sıcaklığı bütün güzel duyguları ve güven veren duyguları içerir. Bazen deriz yada ben çok sevdim diye bunu geçmişe atıfta bulunuruz çünkü o sevgiyi kaybetmiş oluruz. Bunun için de bu gibi sonuçlar doğabilir. İşte tam olarak bunun için sevgili yapmak ne demek bunu anlamak ve buna göre sevgili yapmak gerekir bana göre. Çünkü sevgili sadece lafta olacak bir şey değil. Sevgili dediğin hayatına soktuğun sevdiğin önemsediğin yanında mutlu olduğun seveceğin kişi olmalı.Sevgili Yapmak Ne Demek - Yorum Soru Turka 21 Mayıs 2021 21 Mayıs 2021 — 12:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular