Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sevgiliye Güzel Aşk Nedir - Soru Cevap

Sevgiliye Güzel Aşk Nedir

Hayatınızda ki birisinin sizin sevdiğiniz değer verdiğiniz birisi olduğunu düşünün. Hatta düşünmeye de gerek yoktur herkesin hayatında sevdiği değer verdiği birisi vardır. Peki sizin sevgilinize olan duygularınız nedir veya nasıl anlarsınız. Peki sevgiliye güzel aşk nedir ona beslediğiniz duyguların adı sevgi mi aşk mıdır.

Bunu nasıl anlarsınız. Hayatınızda birisi var. Ve seviyorsunuz ancak ona aşık mısınız. Gerçekten onsuz yapamayacağınızı onsuz bir hayat geçiremeyeceğiniz ve onun mutluluğu sizin Mutluluğunuz oluyor mu. Onun için beslediğiniz duyguların adı aşk mı sevgi mi bunun hakkında kendi düşüncelerimi paylaşmak istediğimden dolayı sevgiliye güzel aşk nedir ona beslediğimiz duyguların adı aşk mıdır yoksa sevgi midir. Bunu nasıl anlarız diye kendi kendime düşünür iken bu arkadaşlık sitesinde de aşk üzerine yazılar şiirler ve sözler yada kendi düşüncelerini paylaşan arkadaşların olduğunu görünce bende sizlere kendi düşüncemi bu konu hakkında düşündüklerimi paylaşmak istedim. En azından bir yerde paylaşmış olmanın verdiği heyecanla yanlış ifade ettiğim yada eksilerim olursa kusura bakmayın şimdiden. Haliyle ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açıyorum. Ve bazı yerlerde eksiklerim olabilir. Bunu maruz göreceğinizi düşünüyorum. Hayatımızda ki sevgilimize olan karşı hislerimiz sadece sevgi midir. Yoksa adına aşk da diyebilir miyiz. Yada aşık olduğumuzu nasıl anlarız. Bence eğer gerçekten duygularımız saf ve temiz ise ve onun mutluluğu yada üzüntüsü senin de üzüntün mutluluğun oluyorsa ve onun kalbinden geçen duyguları o bir şey demeden anlayabiliyorsan bunun adına aşk denir.

Daha aşkı tarif etmek için bir sürü duygular var ancak hepsini burada söylemeyeceğim çünkü sayfalar yetmez. Ve sizde tahmin edebilirsiniz. Aşkı tarif etmenin yollarını. Ancak tam tersi bu duyguları hissetmeyim de sadece olsa da olur ve saygı duyuyorsanız her gün görmenize gerek olmasa da veya onun bir bakışta yada gözlerinin içine baktığında ne hissettiğini göremiyorsanız o aşk değil de sevgidir. Sizin ona karşı beslediğiniz sevgidir. Aşk ve sevgi tamamen farklıdır. Herkesi sevebiliriz. Ailemizi çocuğumuzu eşimizi yada arkadaşımızı yada sevgilimizi bizim hayatımızda ki değer verdiğimiz kişileri severiz ancak aşk öyle olmuyor. Ve aşk insanın hayatına bir kere girer. Bunun için sevgiliye güzel aşk nedir ve kendi içimizde hissettiğimiz duygular nedir o size kalmış bir durum olur. Bunun kararını ancak siz kendiniz verebilirsiniz.Sevgiliye Güzel Aşk Nedir - Yorum Soru Turka 10 Haziran 2020 10 Haziran 2020 — 12:35
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular