Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sims 4 Nedir Nasıl Oynanır - Oyun, Soru Cevap

Sims 4 Nedir Nasıl Oynanır

The Sims 4, Sims serisinin dördüncü oyunudur. The Sims, aileler oluşturmanıza ve Sim’lerinizin hayatlarını kontrol etmenize izin veren bir simülasyon oyunudur. Sims 4 satın alma ve yükleme işlemleri Origin uygulaması üzerinden yapılabilir. Oyun yüklendikten sonra The Sims 4 oynamak eğlenceli olduğu kadar kolaydır. Eğer oyunu merak edip ilk defa oynayacaksanız ve sims 4 nedir n nasıl oynanır diye soruyorsanız merak ettiğiniz yeni Sim’ler oluşturun, evler inşa edin ve topluluğunuzla etkileşime geçin.

Sim oyununa başladığınızda Sim ile ne yapmak istediğinizi düşünün ve uygun bir özellik seçin. Büyük bir aileye sahip olmak istiyorsanız Aile özelliğini seçin, resim yapmak, kitap yazmak veya bunun gibi bir şey istiyorsanız Yaratıcı bir özellik seçmelisiniz, gelirinize odaklanmak istiyorsanız bir Fortune özelliği seçmelisiniz. Sim 4 nedir nasıl oynanır konusunda önce evinizi doğru planlayın bunun için de büyük konutlar güzeldir, ancak Sim’leriniz böyle bir binada odalar arasında dolaşarak çok zaman kaybedecektir. Evinizi planlarken özellikle görsel tasarımından çok fonksiyonelliğine odaklanmalısınız. Evinizi mutfağınız , banyonuz ve yatak odanız birbirine çok yakın olacak şekilde planlamalısınız. Aralarında fazladan geçitler oluşturmaktan veya örneğin her iki taraftan banyoya birkaç giriş yapmaktan korkmayın. İçeri girmek için etrafta dolaşmayacakları için Sim’lerinizin zamanını koruyacaktır. İkinci kata önemli bir oda koymayın. Merdivenlerden yürümek çok zaman alır. Her yatak odasını (çocuk odaları dahil) birinci katta tutmaya çalışın. İkinci katı, örneğin bir çatı katı olarak kullanabilirsiniz, burada içeri girme imkanı olmasa bile (merdiven eksikliği) bazı şeyleri saklayabilirsiniz. Sadece merdivenlerden geçmenin inanılmaz bir zaman aldığını unutmayın.

Sims oyunu gerçekten hep yaratıcı olarak hem de sosyal bir oyun olarak size bir sürü seçenek sunuyor. Ve gerçekten sims 4 nedir nasıl oynanır diye merak edip baktıktan sonra oynamaya başlayacaksanız bu güzel oyunu aileniz ile birlikte de yada sevdiğinizi kişi ile birlikte bile oynama şansına sahip olabilirsiniz.Sims 4 Nedir Nasıl Oynanır - Yorum Soru Turka 13 Şubat 2022 3 Nisan 2022 — 12:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular