Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Sorular Aşk İle İlgili - Soru Cevap

Sorular Aşk İle İlgili

Aşka dair bir şey baktığımızda yada aşkı merak edip sorduğumuzda genellikle karşımıza çıkan şeyler arasında sorular aşk ile ilgili oluyor.Aşka dair ne bakarsak bakalım kimse tam olarak aşkı yada bu güzel duyguyu açıklama şansı olmuyor. Çünkü aşk öyle bir şeydir ki. Aşkı anlamak da bu güzel duyguyu yaşamak da insana bambaşka bir duygu seline sürükler.

İşte bunun için de sorular aşk ile ilgili olunca insan daha çok aşkı merak ediyor onu yaşamak o güzel duyguyu tatmak o güzel duyguya olan inancı görmek istiyor.Ama herkes aşk konusunda ne yazik ki bu kadar şanslı olamıyor. Çünkü aşk öyle bir şeydir ki. Aşkı yaşamak da aşkı hissetmek de insana güzel bir duyguya güzel bir düşünceye sürükler işte ben de bunun için en azından kendi duyduğum bu güzel duyguyu bu güzel hissi en azından anlatmak yaşamak istediğim için buraya yazmak ve düşüncelerimi paylaşmak istedim. Bir insan aşkı en güzel bence yaşayarak anlar o güzel duyguyu yaşaması hissetmesi gerekir anlaması için. Ama etrafımıza baktığımızda bu güzel duyguyu artık bu kadar öneseyen yada hisseden yok gibi gözükmekte.Ne kadar üzücü bir durum değil mi bir insanın aşık olmaması o aşkın ne demek olduğunu bilmemesi.

Aşk gerçekten insana bambaşka duygular hissettirir. Aşk o kadar güzel o kadar anlaması hissetmesi güzel bir duygu ki. Bu duyguyu yaşamak istemek bir kenara bu duygu için yazılan şiirler sözler de bir o kadar insanın kalbine dokunan duygularını allak bullak eden bir tarifi anlatılamaz bir duygudur. İşte sorular aşk ile ilgili olunca da insan kendini bu karmaşıklığın içinde hissediyor.Sorular Aşk İle İlgili - Yorum Soru Turka 23 Nisan 2021 23 Nisan 2021 — 13:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular