Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Steam Arkadaş Sorunu - Soru Cevap

Steam Arkadaş Sorunu

Steam, genellikle kullananlar video oyunları satın almak ve oynamak için birbiriyleriyle iletişim kuran bir sosyal arkadaşlık plartformudur. Steam,görüntülü konuşma, arkadaş listesi oluşturma, istemediğin arkadaşı silme engelleme veya sesli konuşma veya çevrimiçi durumunu ayarlamak gibi bir sürü sosyal ağ hizmetleri sunar. Ancak son zamanlarda yaşanan steam arkadaş sorunu çok yaygınlaştı.

Steam, oyunlar arasında rahat sohbet etmek için arkadaş listeleri ve grupları oluşturmaya ve oyun içinde sohbet işlevleri gibi topluluk özellikleri sağlar.Steam gibi büyük bir video oyunlarının oynandığı büyük bir sosyal iletişim plartforumun da bu arkadaş listesine birilerini ekleme ve sohbet etmekte bazı sorunlar yaşadığına dair bir sürü internet üzerinden sorunlar ortaya çıkmakta.Bu hatanın neden oluşabileceğine dair belirli bir neden yoktur. Kullanıcılar da sayfayı tekrar yenilemesine rağmen bu hataların arkadaş ekleme arkadaş listesinde arkadaşlarla sohbet etmekte bu rağmen halen sorun yaşadıklarını ortaya koymuştur. Ancak bunun nedeni veya neden kaynaklandığına dair halen tam olarak bilinmiyor olması da bunun sonucunu etkiler mi açıkça pek bilemiyorum. Steam arkadaş sorunu yaşayanların arkadaşlarıyla iletişim kurmak istemesi veya onlarla sohbet ederken yaşadığı sorunlar yada arkadaş listesindeki sorunlar nedeniyle bu uygulamanın en zor tarafı olmaya devam ediyor. Bunla ilgili internette bir sürü açıklama çözüm sunsalar da bazı kişiler halen bu sorunu yaşamakta.

Burada grup sohbeti kurabilir, arkadaşlarınızı gruba davet edebilir. Veya gruba değil sadece kendiniz arkadaşlık yapmak istiyorsanız da bu arkadaşı arkadaş listesine davet edebilirsiniz. Ayrıca kendinize uygun bir profil oluşturarak ve avatar seçeneği ile kendin istediğiniz tarzda istediğiniz kişileri arkadaş listesine ekleyerek arkadaşlık kurabilirsiniz. Steam arkadaş sorunu yaşamamak için bu sorunları belli bir arkadaş ekleme limitini geçtiği takdirde hesabınız yavaş çalışmaya uygulamanız da sorunlar çıkmaya neden olabiliyor.Steam Arkadaş Sorunu - 1 Yorum Soru Turka 15 Şubat 2020 15 Şubat 2020 — 12:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. peki.

Benzer sorular