Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Türk Arkadaşlık Sitesi - Bayan Arkadaş, Soru Cevap - Arkadaş Arıyorum

Türk Arkadaşlık Sitesi

İyi günler ben yurt dışında yaşayan bekar çalışan kendi halinde olan bir bayanım. Daha önce de aslında türk arkadaşlık sitesi bakmıştım ama pek ilgimi çeken bir ilan yada site bulamadım. Daha sonra zaten aklımda olan bir yer olduğu için daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Benim için önemli olan bu gibi bir arkadaşlık sitesinden bir arkadaş bulmak ve konuşmak arkadaşlık kurmak ve tanışmak istediğim için türk arkadaşlık sitesi buldum ve buraya ilan açmak istedim. Aslında yurt dışında yaşayan bir bayan olarak özellikle tek başına yaşayan bir bayan olarak biraz zor oluyor sonuçta tanımadığın şehir değil burası bambaşka bir ülke de tanımadığın dilini tam olarak konuşamadığın bir yerde tek başınasın. İşte bunun için bende bu gibi bir yerlere bakmak aklıma geldi. Ve buralarda kendime konuşacak sohbet edecek ve arkadaşlık yapmak istediğim için ilan açmak istedim. Yaşım 25 bekar çalışan bir bayanım.Benim gibi yurt dışında yaşayan ve arkadaşlık kurmak isteyen veya benim gibi Türkiye de de yaşayıp arkadaşlık kurmak isteyen bayan veya erkek arkadaş arıyorum.

Amacım konuşmak sohbet etmek konuşmak arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak istediğim için türk arkadaşlık sitesi bakıyorum. Benim gibi bakan ve ya ilgilenen amacı sohbet etmek konuşmak yurt dışında yaşayan veya Türkiye de yaşayan arkadaşlık kurmak isteyen ve tanışmak sohbet etmek isteyen ve arkadaşlık yapmak isteyen arkadaşlar arıyorum ilgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Türk Arkadaşlık Sitesi - Yorum Soru Turka 19 Kasım 2021 19 Kasım 2021 — 13:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar