Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Türk Arkadaşlık Uygulamaları - Soru Cevap

Türk Arkadaşlık Uygulamaları

Ben yurt dışında yaşayan bekar bir bayanım. Aslında doğma büyüme burada yaşadım ama ailem önceden Türkiye de yaşamış ve buraya taşınmış. Ben de aslında pek bilmediğim için çok nadir olarak Türkiye ye tatile geliyorum. O da ailem oraya daha gitmediği için. Ben de bilmediğim için pek gidemiyorum. İşte bu yüzden de Türk arkadaşlık uygulamaları bakmak istedim.

Benim için önemli olan arkadaşlık yapmak oradan bir arkadaşla konuşmak tanışmak istediğim için Türk arkadaşlık uygulamaları bakmak istedim. Dediğim gibi doğma büyüme Hollanda da yaşadım. Daha önce burada da pek türk arkadaşım yok. Var ama onlar da benim gibi diyebilirim. Pek Türkiye ye gitmeyen kişiler. Ben de oraları merak ettiğimden ve arkadaşlık yapabileceğim konuşabileceğim ve gerçekten samimi olabileceğim bir arkadaş arıyorum. Hatta oraya geldiğimde görüşebileceğim bir arkadaş arıyorum. Çünkü en büyük sıkıntım oraya geldiğimde yalnız olmak ve bende yalnız olmayı pek sevmeyen bir bayan olarak bu durum beni oldukça sıkıyor. İşte bu yüzden bende bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Benim gibi olan yada durumu anlayacak arkadaşlık yapmak isteyen buradan tanışmak isteyen gerçekten samimi dürüst bir arkadaşlık arayan bir bayan olarak Türk arkadaşlık uygulamaları bakmak istedim. Benimle arkadaşlık yapmak isteyen bayan veya erkek olabilir. Yaşı fark etmez benim yaşım 26 bekar ailesi ile birlikte Hollanda da yaşayan bir bayanım. Türkiye de arkadaşlık yapmak konuşmak tanışmak isteyen bir arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Türk Arkadaşlık Uygulamaları - Yorum Soru Turka 12 Kasım 2021 12 Kasım 2021 — 10:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular