Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Türk Bayan Arkadaş Almanya - Soru Cevap

Türk Bayan Arkadaş Almanya

Merhabalar ben Almanya da yaşayan yalnız olan bir bayanım. Yaşım 48 bekarım daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Daha doğrusu bazı nedenlerden dolayı olmadı. Ben aslında Türk bayan arkadaş Almanya yaşayan bekar yalnız olan ve hayatında mutluluk arayan bir bayanım.

Tatillerde yada canım sıkıldıkça Türkiye ye geliyorum. İzmir de orada evim var. Oraya tatil amaçlı bir iki aylığına geliyorum. Ama genellikle Almanya da yaşayan ve burada düzeni olan bekar bir bayanım. Biraz kendimi tanıtacak olursam bekarım çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim veya ileriye doğru ciddi bir arkadaşlık kurabileceğim bir bey arıyorum. Bunun için de Türk bayan arkadaş Almanya yaşayan bir bayan olarak burada arkadaş bulmak için buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün tatili seven gezmeyi seven bir bayanım.Bakımlı kendine sağlığına hayatına dikkat eden ve önem veren bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık kurabileceğim hayatımda artık mutluluğu isteyen ve hayatında artık mutlu olmak isteyen ve arkadaşlık kurabileceğim ciddi bir ilişki kurabileceğim için burada kendime uygun bir bey arıyorum. Kibar bir bayanım.

Benim gibi Türk bayan arkadaş Almanya yaşayan bekar çalışan ve maddi konuda bir beklentim yok. Kendine bayan arkadaş arayan ciddi bir ilişki veya arkadaşlık kurabileceğim ve bayan arkadaş arayan bir bey arıyorum. Kibar nazik anlayışlı dürüst olması istediğim bir bey arıyorum. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurabileceğim bir erken arkadaş arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Türk Bayan Arkadaş Almanya - Yorum Soru Turka 15 Ekim 2021 15 Ekim 2021 — 10:29
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular