Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Türk Erkek Arkadaş Arıyorum - Soru Cevap

Türk Erkek Arkadaş Arıyorum

Ben bekar çalışan yurt dışında yaşayan aslen de Fransalı olan bir bayanım. Doğma büyüme buralıyım. Ama ailem türk buraya uzun yıllar önce gelmiş ve buraya yerleşmiş. Ben de burada doğdum büyüdüm. Tabi tatil amaçlı olsun Türkiyeye çok geldim ama aslen burada yaşıyorum.Beni istediğim türk erkek arkadaş arıyorum konuşacak arkadaşlık yapacak bir arkadaş arıyorum.

Bunun için de başka sitelere baktım ama pek kendime göre istediğim doğrultada bir arkadaşlık kuramadım ve bulamadım. Bunun için de en iyisi istediğim gibi olabilecek gerçekten arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim ve arkadaşlık kurabileceğim türk erkek arkadaş arıyorum. Fransa da yaşayan ailesi ile birlikte yaşayan bekar çalışan dürüst saygılı kibar nazik kültürlü bakımlı bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Şu anlık aklımda da evlilik düşüncesi yok. Sadece ailemin eskiden yaşadığı yer ve tatillerde geldiğim için oradan bir arkadaşım olsun sohbet edebileceğim konuşabileceğim tanışabileceğim bir arkadaşım olsun diye düşünerek bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.Yaşım 27 bekarım çalışan bir bayanım. Benim gibi düşünen arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen bey yada erkek arkadaş arıyorum.

Amacım sohbet edebileceğim konuşabileceğim ve türk erkek arkadaş arıyorum ilgilenen ve arkadaşlık kurmak isteyen sohbet etmek isteyen yurt dışında olmam sıkıntı olmayacak hem oraları merak ettiğimden hem de tatilde geldiğimde yalnız olmamak için arkadaşım olsun istiyorum. Bunun için de tanışabileceğim gerçekten arkadaşlık kurabileceğim erkek arkadaş arıyorum ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Türk Erkek Arkadaş Arıyorum - Yorum Soru Turka 1 Ekim 2021 1 Ekim 2021 — 12:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular