Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Türk Mektup Arkadaşı - Soru Cevap

Türk Mektup Arkadaşı

Arkadaşlık kurmak hiç tanımadığın bir kişi ile arkadaşlık kurmak dostluk kurmak onun hayatını anlamak onun dertini dinlemek sıkıntısına ortak olmak istemek ve gerçekten arkadaşlık kurmak böyle güzel bir durum olur. Aslında benim de istediğim Türk mektup arkadaşı arıyordum. Ancak insan gerçekten istediği gibi bir arkadaş bulamıyor.

Özellikle yabancı bir yerde hiç tanımadığın başka bir ülke de yalnız kendi tek başına isen gerçek bir arkadaş bulmak da bir o kadar zor olabiliyor. Bende bunun için Türk mektup arkadaşı arıyordum. Ama bunun için de başka sitelere bakar iken insan gerçekten zorlanıyor. Sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak istedim. Gerçek bir arkadaşlık sohbet konuşmak tanışmak dostluk arayan ve gerçekten birbirimizi dinleyebileceğimiz ve sohbet edebileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Yaşım 27 bekar bir bayanım.Fransa da yaşıyorum. Kendime dost arkadaş konuşabilecek sohbet edebilecek ve arkadaşlık kurabilecek bir arkadaş arıyorum. dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine bağlı bir bayanım. Benim istediğim arkadaş dost bir arkadaşla konuşmak tanışmak istediğim için buraya ilan açmak istedim.

Çünkü insan başka bir yerde yaşamak ve gerçekten insanı arkadaş bulamaması zor bir durum. Ben arkadaşlığı sohbeti özleyen ve konuşmak tanışmak isteyen be gerçek bir dostluk kurmak isteyen ve tanışmak isteyen bayan arkadaş yada erkek arkadaş arıyorum. Mektup benim için yazmak mektup beklemek benim için çok güzel bir duygu ve bu duyguyu arkadaşımla yaşamak istediğim için Türk mektup arkadaşı arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Türk Mektup Arkadaşı - Yorum Soru Turka 8 Ekim 2021 8 Ekim 2021 — 11:07
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular