Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ukrayna Türk Arkadaş - Soru Cevap

Ukrayna Türk Arkadaş

İyi günler ben Ukrayna da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Ailem Türkiye de yaşıyor. Tabi tatillerde olsun uzun yıllık izinler de Türkiye ye geliyorum. Tatil amaçlı. Benim istediğim aslında şu anlık aklımda evlilik düşüncesi yok. Ama istediğim Ukrayna Türk arkadaş arıyorum.

Benim gibi Ukrayna da yaşayan ve arkadaşlık kurmak isteyen sohbet etmek konuşmak arkadaş edinmek isteyen bir bayan olarak Ukrayna Türk arkadaş arıyorum. Yaşım 27 bekar çalışan ve aynı zamanda okuyan bir bayanım. Amacım arkadaşlık kurmak sohbet etmek biraz kafa dağıtmak amaçlı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Henüz kendim gibi burada Türk arkadaş bulamadım okuduğum okulda olsun yada ortamlarda olsun biraz yabancı oluyorum. Yani etrafımda pek arkadaşım yok. Bu yüzden de yalnızlık çekiyorum. Amacım evlilik yada maddi bir beklenti değil. Benim istediğim arkadaşlık kurmak biraz sohbet etmek ve konuşmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Benim gibi Ukrayna da yaşayan veya buraya gelip giden arkadaşlık kurmak resmi olarak da ileride tanışmak isteyen bayan veya erkek arkadaş arıyorum.

İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim. Benim gibi Ukrayna Türk arkadaş arayan ve arkadaşlık kurmak isteyen ve sohbet etmek isteyen tanışmak isteyen dürüst saygılı samimi arkadaşlık ile ilgilenen bayan veya erkek arkadaş arıyorum. İnsanın arada bir sohbet edecek kendisini anlayan dertleşecek bir arkadaşa ihtiyaç duyuyor hele bu uzak hiç tanımadığın bir ülke de isen daha zor oluyor. Bunun için de beni anlayan dinleyen arkadaş arıyorum.Ukrayna Türk Arkadaş - 1 Yorum Soru Turka 24 Eylül 2021 24 Eylül 2021 — 11:31
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Hayırlı sabahlar günün gün olsun günaydın hanımefendi merhaba adım murat denizli yim denizli merkez oturyorum kendi işimmin patronnuyum tesktil ciyim esnaffım ben öncelikle tanışmak konuşmak istiyorum beraber oturrup seninle yemek yimek isterim karşılıklı çay kafe içerek konuşşalım eyer sen istersen denizli ye gelmen gerek hanımefendi.

Benzer sorular