Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Yakın Arkadaş Nedir - Soru Cevap

Yakın Arkadaş Nedir

Her türlü arkadaşlık güzel ve iyidir. Ancak aralarında yada bir çok arkadaşının arasında sana en yakın olan senin için anlamı değeri daha yüksek olan arkadaşın vardır. Bugün bizim için veya bu ilanı okuyan diğer arkadaşlar için yakın arkadaş nedir ve senin için anlamı nedir ne ifade eder gibi sorulara yanıt arayacağız.

En azından yakın arkadaş nedir bu cevabı ben kendim açıklamak ve kendi fikrimce açıklamak ve sizinle paylaşmak isterim. Yakın bir arkadaşın sizin için en iyi arkadaşınızdır. Sık sık görüşmeseniz bile yada sık görüşüyor olsanız bile bunların sizin için bir önemi yoktur. Çünkü bilirsiniz ki saygı ve saygı var arada ve birbirinize karşı önem ve kıymet veriyorsunuz. Yakın bir arkadaşınız hayatınızın her anında hatta sizin yakınız da olmasa bile uzak bir yere gitmiş olsa yada uzakta olsa bile arada mesafeler olmasına rağmen bir sözü ile sizin yanınızda hissettirir ve oradan bile sizin yüzünüzü güldürür size destek olur. İşte arkadaşla yakın arkadaşın arasında ki en büyük fark bu bence. Sizin için her zaman en iyisini ister bir dost gibi size önem ve değer verir. Ve bence de bir yakın arkadaşlığın başlangıcı onunla geçirdiğin ayrı olaylar olabilir ve onun için senin anlamını ifade edecek bir değeri olabilir. Örneğin büyük bir hastalık geçirmiş ve o an senin yanında olan kişi daha sonra da o kişiye senin yanında olduğu için sana büyük duygular ifade ettiği için o arkadaş senin için yakın arkadaş olur. Ve bilirsin ki senin için seni de önemseyen değer veren duygu ve düşüncelerini önemseyen ve seni anlayan artık yalnız olmadığını hissettirecek bir arkadaşın olduğunu hisseder ve bilirsin.

Ve onun da aynı duyguları hissettiğini anlarsın. Yani birbirinizi anlar ve destek olur birbirinize karşı saygı duyar ve seversiniz. Hayatta belli bir yeri olur onun için bence yakın arkadaş nedir ve ya ne anlama gelir daha çok her şekilde açıklanır veya fark edilir. Ve sizde bir yakın arkadaşa sahip iseniz ne demek istediğimi nasıl hissettiğimi anlarsınız ve benim gibi düşünen arkadaşlar olduğunu düşünüyorum.Yakın Arkadaş Nedir - Yorum Soru Turka 4 Mayıs 2020 4 Mayıs 2020 — 10:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular