Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Zeki Kadın Nedir - Soru Cevap

Zeki Kadın Nedir

Genellikle erkeklerin güzellik yerine zeki akıllı kadınlarla çıkmak istemesi yada sevgili olmak istemesi yada evlenmek isterler. Peki neden zeki kadın nedir veya zeki akıllı kadınlarla niye evlenmek isterler.

Aslında dış görünüşe güzelliğe önem verdikleri kadar aklı ve zekasıylada insanı hayrete düşürür. Bazı yerlerde sadece güzellik yetmez.Hatta çoğu yerde güzellik yetmez. Daha çok zeka ve akıl gerektiğinden dolayı bir insan yada bir erkek evlenir iken yada sevgili olur iken daha çok akılına zekasına nasıl düşündüğüne kişiliğine bakar. Bu neden den dolayı da ben de zeki kadın nedir diye bir sormak ve sizin de düşüncelerinizi almak istediğimden dolayı bu konuyu açıklamak istedim.Tabi herkes hayatında kendine uygun eşi hayat arkadaşını ruh eşini bulabilir. Tüm kadınlar zeki diye de bir şey yok. Herkesin zeki olacak diye de bir şey yok. Ama bazı kişiler daha fazla zeki yada zeka olarak biraz önde olabiliyor. Yani biz normal bir durumda oluyoruz. Yani etrafımızda haberlerde çevremizde duymuşturuz. IQ yüksek olan insanları bunlar daha çok kadın olarak çıkıyor. Tabi erkeklerin de bu olasılıkta çıkma oranı oldukça yüksek ama bazı kişiler bu zeki kadın olayını kaldıramaz veya çok çok zeki insanla tanışmak ve onu tanıdığında ondan uzaklaşmak ister. Bu biraz ego meselesine giriyor ve ben bu konu hakkında fazla konuşmak istemiyorum.

Ancak genellikle duyarız haberlerde magazinlerde ve zeki kadın nedir veya neden yalnız olurlar gibi başlıklara rastlarız aslında bende bunun hakkında bir makale okuduğum için bu konuya değinmek ve bu konu üzerinde yazmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.Zeki Kadın Nedir - Yorum Soru Turka 19 Eylül 2020 19 Eylül 2020 — 13:24
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular