Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Zor Kadın Nedir - Soru Cevap

Zor Kadın Nedir

Her kadın yada her insan bir olmaz. Bazı kadınlar zordur. Zor demek mecazı anlamada değil gerçek anlamda da bazı şeyleri zor beğenir zor mutlu olur. Öyle küçük olaylardan yada küçük şeylerden mutlu olmaz. Buna da zor kadın nedir diye sormak ve bunu cevaplamak istedim.

Kendi açımdan düşündüğümde bence zor kadın nedir diye sorduğumda bana göre yorucu bir bayan olarak kendimi bir erkeğin yerine koymak yada onun bir arkadaşı olarak görerek bu soruya elimden geldiğince tarafsız bakacağım. Bence bir kadın zor olduğunu söylüyorsa buna kulak asınmalı bence ve ciddiye alınmalı diye düşünüyorum. Çünkü kendisini en iyi tanıyan kişi yine kendisidir diye düşünüyorum. Bir de şöyle bir durum var. Bu bayanın hayatında ailesinde ki insanları düşünmek gerekir bence ne kadar çabalarsa çabalasınlar bir türlü mutlu olmaz ve gereken den daha fazla emek ve çaba sarf etmesi gerekir diye düşünüyorum. İşte bu nedenden dolayı bence zor bir kadınla birlikte olmak ve ailesi bakımdan zor bir durum olur. Ancak bazen de iyi yönleri de var. Etrafına karşı katı bir duruşu ve saygı görmek ister o zaman da etrafında ki insanların ona karşı yaklaşımı daha çok kibar ve saygılı bir şekilde yaklaşırlar.

İşte bu nedenden dolayı ve geçenler de bir yerde okuduğumdan dolayı bende bu konu hakkında ki düşüncelerimi ve sizinle paylaşmak istediğim için bu konuya değinmek ve siz bahsetmek istedim. Tabi sizinde zor kadın nedir hakkında ki düşüncelerinizi merak ediyorum. Ve hayatınızda tanıdığınız yada arkadaşınız olduğunuz ve zor kadın diye bileceğiniz birileri varsa beni daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum. Ve en azından bir sohbet başlangıcı yeni insanlarla tanışmak arkadaş olmak için iyi bir başlangıç olur diye düşündüğümden bunu paylaşmak ve bu şekilde ilan açmak istedim.Zor Kadın Nedir - Yorum Soru Turka 20 Eylül 2020 20 Eylül 2020 — 13:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular