Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Anlatamıyorum Ve Anlatamayacağım - Aşk Mektupları - Arkadaş Arıyorum

Anlatamıyorum Ve Anlatamayacağım

Sevgilim, sana neden mi yazıyorum.. Evet yüzüne karşı söyleyebildiklerim var ama ya söyleyemediklerim? Birde söylemek istememe rağmen iki kelimeyi bir araya getiripde söyleyemediklerim?
Bilmeni istiyorum sevgilim senin yanında okadar huzurlu ve mutluyum ki o an başka hiçbir şey umrumda olmuyor. Ne sıkıntım olursa olsun başımı omuzuna koyduğum andan itibaren hiç birşey artık bana sorun yaratmıyor. Dünya dönüyor ama benim için zaman duruyor hiç bitmesin istiyorum o an hiç gitme istiyorum.
Sana seni sevdiğimi söyleyebiliyorum evet ama o anki tüm duygularımı anlatamıyorum. Fırtınalar kopuyor içimde anlatmak istiyorum o an yaşadığım mutluluğu açıklayabilmek istiyorum ama mümkün olmuyor. Anlatılmayacak derecede büyük duygular besliyorum seni her anımda her anlamda dolu dolu yaşıyorum.
Birtanem senden tek istediğim şey bu mutluluğu bana çok görme bırak hep böyle mutlu olalım. Ben seni seviyorum ve bundan asla vazgeçmeyeceğim. Seninde beni sevdiğini biliyorum gözlerinden anlayabiliyorum bitanem.. Sende beni sevmekten vazgeçme olurmu sen benim HERŞEYİMSİN..Anlatamıyorum Ve Anlatamayacağım - Yorum Soru Turka 28 Şubat 2015 3 Şubat 2017 — 09:31
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar