Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Şiir - Soru Cevap

Dost Nedir Şiir

Dostluk arkadaşlık sevgi değer ve kıymet verdikçe önem verdikçe değer ve anlam kazanıyor. İşte bu sebepten ötürü buraya kendi ilanımı açmak ve bu düşüncelerimi paylaşmak istedim. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya dost nedir şiir bu ilanı açmak istedim.

Sizce de arkadaşlık dostluk önemli değil mi. Seni anlayan seni seven seni sen olduğun için yanında olan. Yanlış veya doğru kararlarında seni destekleyen daima senin yanında olan bir dostun olması arkadaşın olması ne kadar güzel bir duygu. Peki hiç baktınız mı dost nedir şiir birleştirerek size sunan dostluğu açıklamaya çalışan bazı sözler veya şiirler vardır. Benim düşünceme göre dostluğu arkadaşlığı yaşamadan o aradaki bağı hissetmeden bilemezsin. Ne kadar söz oku ne kadar dostluğa dair şiir dinle yada oku o duyguyu yaşamadan bilemezsin. Bu en azından benim düşüncem tabi bir nebze olsa da anlayan ve bir fikir sahibi olan insanlarda vardır. Ancak o içini kıpır hissettiren ve başına bir dert gelse senin yanında olacağını bildiğin veya kötü bir durumda seni destekleyeceğini bildiğin senin yanında olacağını bildiğin ve mutluluğunu sevincini paylaşabileceğin birisi olduğunu bildiğin ve bu bir adımlık uzaklıkta olduğunu hissetmek gerçekten bütün sözlerden şiirlerden daha güzel hissettiren bir duygu. Bilirsin ki sen dar bir zamana girsen dostun senin için yanında olur. Bilirsin ki sen üzülsün dostun da üzülecek ve sana destek olacak sen mutlu olsan oda mutlu olacak hiçbir şey söylemesen de anlatmasan da seni gözlerinin içine bakınca anlayan duygularını dile getiren bir dost arkadaşa sahip olmak gerçekten çok güzel bir duygu ve önemli bir şey bana göre.Keşke herkes dostluğu arkadaşlığa bu kadar önem ve değer verse. Boşuna değer vermeyen kişilerle zamanımızı harcamasak aslında çok yakınımızda olan kişileri bu yüzden fark edemiyoruz.

Onların kıymetini değerini onlar gittikten sonra daha iyi anlıyoruz. Yokluğunu hissedince daha iyi anlıyor insan. Her şeyde böyle değil mi. Elinde olan bir şey yok olunca gidince anlarsın onun kıymetini önemini aslında o elinde iken anlasan senden daha mutlusu daha huzurlusu olmaz. Ama olmaz bir şeyleri yaşamadan öğrenemiyoruz. Bunların arasında da dostlukta böyle bir şey. Kaybetmeden bilemeyiz bizim için ne kadar önemli olduğunu değerli olduğunu. Ve sonra dost nedir şiir açıklayanları okur veya sözleri okur kendimizi avuturuz.Dost Nedir Şiir - Yorum Soru Turka 2 Mayıs 2020 2 Mayıs 2020 — 10:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular